مرکز و نمایندگی های تعمیر ماکروفر دلونگی در شمال تهران و در تمام نقاط شمالی این شهر در خدمت شما عزیزان می باشد . این مرکز با پشتیبانی تمام روزهای هفته خدماتی با کیفیت در زمینه تعمیر ، تعویض قطعات و یا سرویس مایکروفر دلونگی به شما عزیزان ارائه می نماید. کادر فنی این مرکز دارای مهارت و تجربه بالا در حوزه انجام تعمیرات مایکروفر دلونگی هستند.

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات
سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های تماس شمال تهران :

 ۸۸۰۴۶۹۹۵ – ۸۸۱۰۹۴۵۴ – ۸۸۳۷۳۷۸۰ – ۸۶۰۱۸۳۷۹

۲۲۷۵۲۳۸۷ – ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۳۷۷۷۹۰ – ۲۲۱۷۵۱۰۸

 ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۴۸۷۲۶۷

 ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۱۷۵۱۰۸ – ۲۲۷۵۲۳۸۷

۸۸۱۰۹۴۵۴ – ۸۶۰۱۸۳۷۹ – ۸۸۶۲۴۸۵۴ – ۸۸۰۴۶۹۹۵

 ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۷۵۲۳۸۷ – ۲۲۸۳۷۹۴۷

 ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۰۹۷۷۱۷

در صورتی که مدت ضمانت نامه دستگاه شما به پایان رسیده و نیاز به انجام تعمیر مایکروفر دلونگی دارید می توانید با نمایندگی مرکز تعمیر دلونگی در شمال تهران با ما تماس بگیرید. پرسنل متخصص و ماهر مجموعه ما ابتدا از طریق مشاوره رایگان تلفنی، شما را راهنمایی می کنند تا مشکل دستگاه را پیدا کنید و اقدام به برطرف نمودن آن نمایید اما گاهی اوقات مشکل مایکروفر دلونگی سطحی نبوده و نیاز به بررسی و تعمیر توسط یک تکنیسین متخصص دارد.

اقدامات مراکز تعمیر ماکروفر دلونگی در شمال تهران

به محض تماس کاربران مایکروفر دلونگی در هر نقطه از شمال تهران و درخواست خدمات از متخصصان ما ، تعمیرکار حرفه ای در اسرع وقت با هماهنگی با مشتری در منزل یا محل مورد نظر حاضر خواهد بود. ابتدا پس از بررسی دستگاه و با شناسایی مشکل به وجود آمده هزینه حدودی تعمیر یا تعویض قطعه خدمت مشتری اعلام خواهد شد و در صورت موافقت و تمایل مشتری انجام مراحل بعدی آغاز می شود.

استفاده از قطعات اورجینال در مرکز تعمیر ماکروفر دلونگی در شمال تهران

تعمیر کاران ما تمام تلاش خود را انجام می دهند که در وهله اول دستگاه را تعمیر کنند تا نیاز به پرداخت هزینه های اضافی جهت تعویض قطعه نباشد اما در صورتی که تعمیر جوابگو نباشد و حتماً نیاز به تعویض قطعه داشته باشید ؛ با استفاده از قطعات اورجینال و اصل مایکروفر دلونگی عملکرد صحیح به دستگاه شما باز خواهد گشت.

تاکید تعمیر کاران ما بر کیفیت بالای خدمات و قطعات استفاده شده بوده و این قطعات دارای ضمانت نامه نیز می باشند. هدف ما در مراکز تعمیر ماکروفر دلونگی در شمال تهران ارتقاء کیفیت خدمات این مرکز می باشد.

تعمیر ماکروفر دلونگی در شمال تهران
تعمیر ماکروفر دلونگی در شمال تهران

برخی از مشکلات مایکروفر دلونگی

•         مایکروفر دلونگی روشن نمی شود

•         مایکروفر دلونگی گرم نمی کند

•         مایکروفر دلونگی ارور می دهد

•         بدنه ماکروفر دلونگی برق دارد

•         صداهای غیر طبیعی از مایکروفر دلونگی شنیده می شود

•         سینی ماکروفر دلونگی نمی چرخد

•         غذا به صورت یکنواخت در مایکروفر دلونگی نمی پزد

•         مایکروفر دلونگی کار نمی کند

•         مایکروفر دلونگی جرقه می زند

در صورتی که در هر یک از مناطق شمال تهران بزرگ ساکن هستید و روزانه استفاده زیادی از مایکروفر دلونگی خود دارید ممکن است به هر یک از مشکلاتی که در بالا به آن‌ها اشاره شد برخورد نمایید. در صورت بروز چنین مشکلاتی تنها با یک تماس می توانید از انواع خدمات مرکز تعمیر ماکروفر دلونگی در شمال تهران بهره‌ مند گردید.

خدمات تعمیر ماکروفر دلونگی

در مرکز تعمیر ماکروفر دلونگی در شمال تهران

۱٫        تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی مایکروفر دلونگی

۲٫        تعویض یا تعمیر موتور گردان مایکروفر دلونگی

۳٫        تعویض ترانس ولتاژ مایکروفر دلونگی

۴٫        و تعویض لامپ مگنترون دلونگی انجام می شود.

ترانس ولتاژ در مایکروفر های دلونگی وظیفه دارنده جریان برق را افزایش داده و موجب راه‌ اندازی مگنترون می شوند. استفاده های نادرست از مایکروفر و همچنین نوسانات جریان برق ممکن است باعث خرابی این قسمت از مایکروفر دلونگی شود.

قسمت های دیگری نیز مانند صفحه لمسی مایکروفر دلونگی، برد الکترونیکی و یا قطعات دیگر نظیر سینی گردان، خازن و … ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند اما انجام هر یک از خدمات عنوان شده بایستی توسط یک متخصص ماهر و با تجربه انجام شود چرا که تعمیر ماکروفر دلونگی توسط افراد غیر حرفه‌ای ممکن است سبب بروز مشکلات بیشتری در دستگاه شده و عملکرد مایکروفر را بیشتر دچار مشکل نماید؛ بنابراین اطمینان حاصل کنید که دستگاه خود را به افراد حرفه‌ای و متخصص در زمینه تعمیر ماکروفر دلونگی می سپارید.

با توجه به جمعیت فراوان در شمال تهران، مرکز ما در راستای خدمت رسانی سریع و بهینه به مشتریان عزیز و کاربران مایکروفر دلونگی فعالیت خود را در این منطقه با بهره گیری از کارشناسان و متخصصان دوره دیده و زبده انجام می دهد و همه روزه آماده ارائه خدماتی با کیفیت و فوری به کاربران مایکروفر دلونگی است.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر مایکروفر دلونگی در شمال تهران

•         تعمیر مایکروفر در منزل شما

•         هزینه‌ های منصفانه و مقرون به صرفه

•         ارائه گارانتی در هنگام تعویض قطعات

•         مشاوره رایگان متخصصان و ارائه خدمات به کاربران مایکروفر دلونگی

جهت استفاده از انواع تعمیرات مایکروفر دلونگی می توانید به صورت تلفنی و بدون هزینه از راهنمایی کارشناسان ما استفاده نمایید و از پشتیبانی کارشناسان این مرکز در زمینه تعمیر ماکروفر دلونگی در شمال تهران در اسرع وقت بهره مند شوید.