مرکز تعمیر ماکروفر دلونگی با تکیه بر تخصص کادر حرفه‌ای خود همواره بهترین و سریع‌ترین خدمات را به کاربران این محصول ارائه می‌کند. در صورتی‌ که برای ماکروفر دلونگی خود به کمک نیاز دارید با ما تماس بگیرید و در کوتاه ‌ترین زمان ممکن از خدمات سرویس، تعمیر یا تعویض قطعات بهره مند شوید.

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

۱۶۶۹

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات
سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره های تماس غرب تهران :

 

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ – ۸۸۳۷۳۷۸۰ – ۲۲۰۹۷۷۱۷ – ۲۲۳۷۷۷۹۰

 

 ۴۴۸۴۶۱۱۳ – ۴۴۲۷۹۱۸۶ – ۴۴۶۰۱۰۳۸ – ۴۴۴۰۱۸۱۱

 

شماره های تماس شرق تهران :

 

 ۲۲۷۵۲۳۸۷ – ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۳۷۷۷۹۰ – ۲۲۱۷۵۱۰۸

 

 ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۴۸۷۲۶۷

 

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ – ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۸۸۶۲۴۸۵۴

 

 ۸۸۶۲۴۸۵۴ – ۷۷۰۴۳۴۶۶

 

شماره های تماس شمال تهران :

 

 ۸۸۰۴۶۹۹۵ – ۸۸۱۰۹۴۵۴ – ۸۸۳۷۳۷۸۰ – ۸۶۰۱۸۳۷۹

 

۲۲۷۵۲۳۸۷ – ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۳۷۷۷۹۰ – ۲۲۱۷۵۱۰۸

 

 ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۴۸۷۲۶۷

 

 ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۱۷۵۱۰۸ – ۲۲۷۵۲۳۸۷

 

۸۸۱۰۹۴۵۴ – ۸۶۰۱۸۳۷۹ – ۸۸۶۲۴۸۵۴ – ۸۸۰۴۶۹۹۵

 

 ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۷۵۲۳۸۷ – ۲۲۸۳۷۹۴۷

 

 ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۰۹۷۷۱۷

 

شماره های تماس جنوب و مرکز تهران :

 

۸۸۰۴۶۹۹۵ – ۶۶۴۷۹۰۴۰

 

 ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

 

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

 

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

 

 ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

 

اولویت همکاران ما در ابتدا تعمیر ماکروفر دلونگی است چرا که امروزه با توجه به هزینه‌ های زیاد خرید لوازم خانگی، تعمیر دستگاه نسبت به خرید یک دستگاه جدید بسیار مقرون ‌به ‌صرفه ‌تر است. تعمیرکاران متخصص ما پس از دریافت تماس از طرف مشتری در اولین فرصت و کوتاه‌ ترین زمان ممکن هماهنگی‌ های لازم جهت حضور در محل مورد‌ نظر را انجام داده و همراه با تمام ابزار و تجهیزات مورد نیاز جهت تعمیر مایکروفر دلونگی در محل حاضر خواهند شد.

اگر پس از بررسی و عیب‌یابی، تعمیرکاران تشخیص دادند که برای برطرف کردن مشکلات به وجود آمده در دستگاه نیاز به تعویض قطعه‌ای است، اطمینان خاطر داشته باشید که این قطعات با قطعاتی اصل و باکیفیت که دارای گارانتی هستند جایگزین خواهند شد. چرا که استفاده از قطعاتی با کیفیت پایین بر عملکرد دستگاه تأثیر مستقیمی دارد و ممکن است اجزای دیگر را نیز تحت تأثیر قرار دهد.

 

استفاده از قطعات اورجینال در تعمیر ماکروفر دلونگی

 

امروزه طراحی کالاهای مختلف توسط شرکت‌ های سازنده به گونه‌ ای است که تنها قطعات اورجینال دستگاه هستند که سبب عملکرد بدون مشکل می شوند. ممکن است در برخی از تعمیرگاه‌ ها این نکته نادیده گرفته شود، اما خدمات ما به گونه‌ ای است که با به ‌کار بردن قطعات نو و دارای گارانتی شاهد افزایش طول عمر و بهبود عملکرد دستگاه خواهید بود.

ممکن است یک تعمیرکار غیرحرفه ‌ای پس از بررسی ماکروفر ادعا کند که برای تعمیر دستگاه انجام خدمات متعددی نیاز است و هزینه‌ های زیادی را به خانواده‌ ها تحمیل کنند، اما تعمیرکاران زبده و متخصص ما تنها مشکل اصلی دستگاه را برطرف نموده و پس از بازگشت دستگاه به شرایط عادی و تست عملکرد آن هزینه‌ هایی که بر اساس قوانین اتحادیه است را دریافت می‌کنند؛ بنابراین درصورتی‌ که برای تعمیر ماکروفر دلونگی خود نیاز به کمک دارید با مشاوران متخصص در زمینه ارائه خدمات ماکروفر دلونگی تماس بگیرید و قبل از اقدام به آوردن تعمیرکار مشکل دستگاه خود را با مشاوران در میان بگذارید چرا که ممکن است خود شما بتوانید مشکل را برطرف کنید و نیاز به حضور تکنسین در محل نباشد.

مطالعه دفترچه راهنمای دستگاه نیز در هنگام مشاهده خطا بر روی نمایشگر ماکروفر دلونگی نیز می ‌تواند کمک کننده باشد. از آنجا ‌که حمل و نقل و جابجایی لوازم به تعمیرگاه جهت تعمیر ممکن است برای کاربران موضوع چالش‌ برانگیزی باشد و هزینه‌ های اضافه‌ ای را برای آن‌ ها در بر داشته باشد اولویت تعمیرکاران ما در نمایندگی‌های خدمات پس از فروش ماکروفر دلونگی ارائه انواع خدمات مورد نیاز دستگاه در محل است. یکی از مزایای استفاده از خدمات در محل پس از حذف هزینه‌ های جابجایی ، نظارت شما بر پروسه تعمیر است که باعث اطمینان خاطر شما از کیفیت خدمات خواهد شد.

 

تعمیرکاران متخصص در نمایندگی ‌های خدمات پس از فروش ماکروفر دلونگی

 

از آنجا که ماکروفر‌های دلونگی دارای تکنولوژی پیشرفته‌ ای هستند تعمیرات انجام شده روی این کالا نیز، نیازمند مهارت و تخصص بالایی است. تعمیرکاران ما دوره‌ های لازم جهت شناخت اجزا و نحوه عملکرد صحیح ماکروفر دلونگی را گذرانده‌ اند و قابلیت انجام هرگونه تعمیری را دارا هستند و پس از انجام کارهای لازم برای برگرداندن عملکرد نرمال به ماکروویو با ابزارهای این کار، نحوه کار دستگاه را آزمایش می ‌کنند. ارائه تمامی خدمات مورد نیاز اعم از سرویس، تعمیر و تعویض قطعات ماکروفر دلونگی در کوتاه‌ ترین زمان ممکن را از ما بخواهید.

مشکلاتی که ممکن است برای مایکروفر دلونگی پیش بیاید :

در ادامه به چند نمونه از مشکلاتی که ممکن است برای مایکروفر دلونگی پیش بیاید اشاره کرده و درباره عیب یابی و برطرف کردن آنها توضیحاتی را مطرح می‌کنیم.

·       روشن نشدن مایکروفر دلونگی

·        عدم چرخش سینی ماکروفر دلونگی

·       ایجاد صدای غیر طبیعی در ماکروفر دلونگی

·        گرم نکردن مایکروفر دلونگی

از جمله سؤالاتی که برای کاربران پیش آمده می توان به پرسش های زیر اشاره کرد که شاید برای خود شما هم پیش آمده باشد.

·       چرا داخل ماکروفر دلونگی جرقه می زند ؟

·       دلیل کار نکردن مایکروفر دلونگی چیست ؟

·       چرا پس از روشن کردن مایکروفر دلونگی فیوز برق می پرد؟

·        ارورهای مایکروفر دلونگی به چه معنا هستند ؟

·       چرا از داخل ماکروفر دلونگی بوی سوختگی به مشام می رسد؟

·        چرا بدنه ماکروفر دلونگی برق دارد؟

برخی از ایرادهای مطرح شده ممکن است به دلیل بروز مشکل در برد الکترونیکی مایکروفر باشد بنابراین بررسی و تعمیر تخصصی برد الکترونیکی ماکروفر دلونگی توسط تعمیر کاران متخصص و حرفه ای می تواند مشکل به وجود آمده را برطرف کند. بروز مشکل در برد الکترونیکی ممکن است به دلیل نوسانات برق و یا ضربه خوردن به دستگاه باشد. همواره سعی کنید برای نگهداری و استفاده از ماکروفر های دلونگی از محافظ با کیفیت برق استفاده کنید.

یکی از قطعات مهم در مایکروفرهای دلونگی مگنترون است که وظیفه تولید اشعه گرمایی و گرم کردن مواد غذایی را دارد اگر این قطعه دچار مشکل شود مایکروفر دیگر غذا را گرم نمی کند و باید قطعه مگنترون تعویض شود. هیچگاه تعمیر یا تعویض قطعات مهم دستگاه خود را به تعمیرکاران غیر متخصص محول نکنید زیرا ممکن است روی عملکرد دستگاه تأثیر بگذارد و هزینه‌های بیشتری را نیز برای شما به دنبال داشته باشد.

از دیگر مواردی که می توان به آن اشاره داشت سینی گردان داخل مایکروفر است. چرخیدن سینی گردان ماکروفر توسط یک موتور انجام می‌شود و ممکن است به دلیل استفاده نادرست و گذاشتن غذاهای سنگین روی سینی از کار بیفتد و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد.

گاهی اوقات نوسان جریان برق یا استفاده غلط از مایکروفر دلونگی ممکن است سبب بروز مشکل در ترانس های ولتاژ ماکروفر شود. این ترانس ها وظیفه دارند جریان برق را به مگنترون انتقال دهند و آن را به کار بیندازند. تعمیر این قسمت از ماکروفر دلونگی نیاز به مهارت خاصی دارد بنابراین برای استفاده از خدمات تخصصی مایکروفر دلونگی با ما تماس بگیرید.

صفحه لمسی دکمه های مایکروفر دلونگی یکی از مهمترین قطعات دستگاه است. گاهی اوقات در بعضی از تعمیرگاه ها در صورت مشاهده مشکل در صفحه لمسی یا دکمه های دستگاه آن را از کار افتاده می نامند و دیگر اقدام به تعمیر یا تعویض آن نمی‌کنند اما در نمایندگی های خدمات پس از فروش ما امکان تعمیر و تعویض کامل این قسمت از مایکروفر دلونگی وجود دارد بنابراین با اطمینان حاضر می توانید تعمیر مایکروفر دلونگی خود را به ما بسپارید.

در زمینه تعمیر دیود یا خازن ماکروفر دلونگی باید گفت که تعمیر این قطعه نیازمند تجربه و مهارت بالایی است چرا که خازن دستگاه همواره جریان زیادی را در خود ذخیره می کند و ممکن است تعمیر آن خطرات جانبی را به دنبال داشته باشد بنابراین هیچگاه خودتان اقدام به تعمیر یا تعویض خازن نکنید و آن را به یک متخصص حرفه‌ای بسپارید.

دکمه های دستگاه و سوئیچ درب و همچنین برنامه های زیادی که به دستگاه داده ایم ممکن است سبب بروز مشکل در عملکرد آن شود. سعی کنید برای هر دستور پخت زمان خاص خود را در نظر بگیرید و در صورت بروز مشکل یک بار دستگاه را ریست کنید تا برنامه های قبلی پاک شوند.

خراب بودن سوئیچ درب و بسته نشدن درب مایکروفر دلونگی بسیار خطرناک است بنابراین هیچگاه بدون بستن کامل درب مایکروفر اقدام به روشن کردن آن ننمایید.

قرار دادن ظروف فلزی ممکن است باعث جرقه زدن داخل مایکروفر شود. به منظور جلوگیری از بروز این مشکل هیچ گونه ظروف فلزی را داخل مایکروفر قرار ندهید .

گاهی اوقات ممکن است وجود خرده های غذا جلوی چرخیدن سینی ماکروفر را بگیرد بنابراین همواره دستگاه خود را تمیز کنید.

هنگام روشن شدن دستگاه ابتدا سالم بودن سیم کشی ها و دوشاخه برق را بررسی کنید. گاهی عدم نصب صحیح و یا اتصالی هایی می تواند سبب مشکل شده و در عملکرد دستگاه اختلال ایجاد کند.

استشمام بوی سوختگی و جرقه زدن داخل ماکروفر دلونگی ممکن است به دلیل وجود چربی یا فرآورده های غذایی باشد. ابتدا آنها را تمیز کنید. اگر بوی شبیه بوی پلاستیک سوخته از دستگاه به مشام می ‌رسد با تعمیرکاران متخصص در این زمینه تماس بگیرید تا در جهت رفع مشکل به شما کمک کنند .

وجود اتصالی در دستگاه نیز ممکن است دلیل اتصالی بدنه دستگاه باشد. این ایراد باید حتماً توسط یک تعمیرکار متخصص بررسی شود تا خطرات جانبی به دنبال نداشته باشد.

گاهی اوقات فعال شدن قفل کودک به صورت تصادفی می ‌تواند سبب باز نشدن درب دستگاه شود. ابتدا از فعال نبودن دکمه قفل کودک اطمینان حاصل کنید.

گاهی اوقات ممکن است کدهای خطا یا ارور هایی روی صفحه نمایشگر مایکروفر دلونگی پدیدار شوند. جهت بررسی و عیب یابی و آگاهی از علت بروز چنین خطاهایی دفترچه راهنمای محصول را به دقت مطالعه کنید زیرا هر ارور بسته به مدل و نوع دستگاه ممکن است متفاوت باشد.

ایجاد سر و صدای غیر عادی در ماکروفر دلونگی می ‌تواند به دلیل خرابی فن باشد که باید بررسی شود.

 

تعمیرکاران متخصص در نمایندگی ‌های خدمات پس از فروش ماکروفر دلونگی
تعمیرکاران متخصص در نمایندگی ‌های خدمات پس از فروش ماکروفر دلونگی

 

نکاتی جهت نگه داری و رعایت نکات ایمنی هنگام استفاده از ماکروفر دلونگی

 

۱٫    به هیچ وجه زمانی که ماکروفر خالی است آن را روشن نکنید زیرا ممکن است انرژی گرمایی زیادی به قطعات داخلی دستگاه وارد شود .

۲٫    هنگامی که می خواهید دستگاه را روشن کنید حتماً از بسته بودن درب ماکروفر اطمینان حاصل کنید.

۳٫     زمانی که می خواهید مایکروفر را روشن کنید دقت کنید که از دیوار و لوازم دیگر فاصله مناسبی داشته باشد

۴٫     پس از هربار استفاده از مایکروفر دلونگی خود آن را تمیز کنید. این کار سبب افزایش طول عمر دستگاه شده و از نیاز به انجام تعمیر نیز جلوگیری می کند.

۵٫    محلی که قصد دارید مایکروفر دلونگی را در آنجا قرار دارید باید صاف باشد و ماکروفر به صورت تراز در محل نصب خود قرار بگیرد.

۶٫     هیچگاه مایکروفر دلونگی را نزدیک یخچال قرار ندهید.

۷٫    دستگاه شما حتی الامکان به پریز برق نزدیک باشد که نیاز به استفاده از سیم های برق طولانی نداشته باشید.

۸٫     از یک محافظ برق با کیفیت جهت جلوگیری از مشکلات به وجود آمده به دلیل نوسانات برق استفاده کنید .

۹٫    درساعات اوج مصرف از ماکروفر دلونگی استفاده نکنید.

۱۰٫ اشیا و وسایل سنگین را روی ماکروفر دلونگی قرار ندهید .

۱۱٫مایکروفر خود را در کنار مواد قابل اشتعال قرار ندهید .

۱۲٫هیچگاه ظروف سفالی، فلزی، آلومینیومی ، پلاستیکی یا شیشه های معمولی و همچنین کیسه های کاغذی را داخل مایکروفر قرار ندهید.

۱۳٫ به منظور شستشوی مایکروفر دلونگی می‌ توانید لیموی تازه با مقداری آب را داخل دستگاه قرار دهید و آن را روشن کنید و غذاهای باقی مانده در داخل دستگاه را تمیز کنید.

۱۴٫ استفاده از پارچه آغشته شده به محلول سرکه و جوش شیرین و آب می تواند برای تمیز کردن دستگاه بسیار مفید باشد.

۱۵٫برخی از شوینده های مخصوص مایکروفر نیز وجود دارند که می‌توانید از آنها استفاده کنید.می توانید برای استفاده از خدمات سرویس و نگه داری مایکروفر دلونگی خود نیز با تعمیرکاران و سرویس کاران متخصص ما تماس بگیرید در صورتی که هر یک از مشکلات عنوان شده در بالا برای مایکروفر شما به وجود آمده و زندگی شما را دچار اختلال کرده است با خدمات تعمیر ماکروفر دلونگی تماس بگیرید و هر چه زودتر روال عادی را به زندگی خود برگردانید.
امروزه مایکروفر یکی از لوازم خانگی پر مصرف است زیرا تهیه ماده غذایی خانواده در زمانی کوتاه توسط این دستگاه امکان پذیر شده است. به همین جهت مایکروفر دلونگی یک دستگاه محبوب و دارای استفاده بالایی در منازل محسوب می شود و بروز مشکل و خرابی در آن برای اعضای خانواده امری بسیار ناراحت کننده است.

تعمیرکاران متخصص و حرفه ای نمایندگی های ما در کوتاه ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات با کیفیت و تخصصی جهت تعمیر ماکروفر دلونگی به منزل شما مراجعه خواهند کرد.