ارائه خدمات تعمیر ماکروفر سامسونگ در کوتاه‌ ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما یکی از ویژگی های تمام نمایندگی های مجاز سامسونگ است. امروزه با توجه به همه گیری ویروس کرونا و لزوم رعایت نکات بهداشتی، تمامی تکنیسین ها و متخصصین تعمیر لوازم خانگی سامسونگ ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی هستند و هنگام مراجعه به محل سکونت شما تمامی نکات بهداشتی را رعایت می کنند. متخصصین و تعمیرکاران مجرب این شرکت به صورت تخصصی دوره هایی را در رابطه با سرویس و تعمیر محصولات سامسونگ مانند مایکروفر سامسونگ گذرانده ‌اند.

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات
سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های تماس غرب تهران :

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ – ۸۸۳۷۳۷۸۰ – ۲۲۰۹۷۷۱۷ – ۲۲۳۷۷۷۹۰

 ۴۴۸۴۶۱۱۳ – ۴۴۲۷۹۱۸۶ – ۴۴۶۰۱۰۳۸ – ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های تماس شرق تهران :

 ۲۲۷۵۲۳۸۷ – ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۳۷۷۷۹۰ – ۲۲۱۷۵۱۰۸

 ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۴۸۷۲۶۷

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ – ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۸۸۶۲۴۸۵۴

 ۸۸۶۲۴۸۵۴ – ۷۷۰۴۳۴۶۶

شماره های تماس شمال تهران :

 ۸۸۰۴۶۹۹۵ – ۸۸۱۰۹۴۵۴ – ۸۸۳۷۳۷۸۰ – ۸۶۰۱۸۳۷۹

۲۲۷۵۲۳۸۷ – ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۳۷۷۷۹۰ – ۲۲۱۷۵۱۰۸

 ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۴۸۷۲۶۷

 ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۱۷۵۱۰۸ – ۲۲۷۵۲۳۸۷

۸۸۱۰۹۴۵۴ – ۸۶۰۱۸۳۷۹ – ۸۸۶۲۴۸۵۴ – ۸۸۰۴۶۹۹۵

 ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۷۵۲۳۸۷ – ۲۲۸۳۷۹۴۷

 ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های تماس جنوب و مرکز تهران :

۸۸۰۴۶۹۹۵ – ۶۶۴۷۹۰۴۰

 ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

 ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

استفاده از تجهیزات و ابزار آلات پیشرفته و مدرن یکی دیگر از ویژگی هایی است که تعمیرکاران ما به کار می برند. شما می توانید در صورت مشاهده هرگونه ایراد یا خرابی در مایکرویو خود با تعمیر کاران ما تماس بگیرید و ابتدا از مشاوره رایگان بهره ببرید.

چنان چه به صورت غیر حضوری موفق به برطرف کردن مشکل نشدید مشاوران ما ایراد مایکروفر سامسونگ شما را به یک متخصص حرفه ای ارجاع می‌دهند و پس از هماهنگی در محل مورد نظر شما خواهند آمد. پس از عیب ‌یابی و بررسی مشکل مایکروفر سامسونگ تعمیر کاران ما اقدام به تعمیر آن خواهند کرد.

در درجه اول هدف تعمیر کاران ما تعمیر دستگاه است؛ اما اگر مشکل جدی باشد و نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، تکنیسین‌ های ما با استفاده از قطعات اصل و فابریک مایکروفر سامسونگ قطعه معیوب را تعویض خواهند کرد. تمامی قطعات تعویضی دارای ضمانت نامه هستند، بنابراین نگران تعویض قطعات مایکروفر سامسونگ خود نباشید و با ما تماس بگیرید.

با توجه به قیمت های بالای لوازم خانگی از جمله برند های معروف و باکیفیتی همچون سامسونگ، اغلب خانواده ها هنگام بروز مشکل یا خرابی در لوازم خانگی خود به جای تعویض کالا به دنبال تعمیر آن هستند که از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه است.

ماکروفر های سامسونگ در مدل های مختلفی از جمله سولاردم تولید می شوند. در ابتدا نکاتی را جهت سرویس و نگهداری ماکروفر سامسونگ خدمت شما ارائه می کنیم. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است بنابراین تلاش کنید با سرویس منظم مایکروفر خود، تعمیر آن را به تعویق بیاندازید.

سرویس و نگهداری ماکروفر سامسونگ

در بسیاری از مواقع یک سرویس ساده لوازم خانگی می تواند از خراب شدن آن ها جلوگیری کند و همچنین باعث افزایش طول عمر دستگاه نیز خواهد شد. به منظور داشتن عملکرد بهینه در مایکروویو سامسونگ خود نکات زیر را مورد توجه قرار دهید.

۱- هیچ گاه ظروف فلزی مانند قوطی کنسرو را داخل ماکروفر سامسونگ قرار ندهید.

۲- سعی کنید در زمان اوج مصرف برق و همچنین زمانی که جریان برق دارای نوسان است، از مایکروفر سامسونگ استفاده نکنید.

۳- هیچ گاه مایکروفر را در حالی که خالی است روشن نکنید.

۴- برای گرم کردن غذا هایی مانند تن ماهی یا تخم مرغ از مایکروفر سامسونگ استفاده نکنید.

۵- به منظور حفظ سلامتی مایکروفر سامسونگ و همچنین سالم نگه داشتن غذاها از ظروف مخصوص ماکروفر استفاده کنید.

۶- همواره ماکروفر سامسونگ خود را تمیز کنید زیرا این کار باعث می شود که طول عمر آن افزایش پیدا کند و همچنین مصرف انرژی کاهش یابد.

۷- مایکروفر سامسونگ خود را به صورت منظم توسط تکنیسین‌های متخصص سرویس کنید.

۸- هنگامی که از ماکروفر سامسونگ استفاده می کنید حتماً درب دستگاه را ببندید.

۹- به هیچ وجه داخل مایکروفر سامسونگ آب را نجوشانید.

۱۰- مایکروفر را در جای مناسبی قرار داده و آن را تراز کنید و برای جلوگیری از نوسانات جریان برق محافظ های قوی و باکیفیت تهیه کنید.

۱۱- هنگامی که برای گرم کردن غذا از مایکروفر خود استفاده می کنید بیشتر از ۴ دقیقه، زمان را تنظیم نکنید و پس از هر دو مرتبه استفاده از مایکروفر سامسونگ ۵ دقیقه به آن استراحت دهید.

۱۲- فاصله ماکروفر با دیوار و دیگر لوازم را رعایت کنید، زیرا وجود جریان هوا برای اکثر لوازم های آشپزخانه نیاز است.

۱۳- پختن بعضی مواد غذایی مانند پاپ کورن در ماکروفر ممکن است منجر به ایجاد آتش سوزی شود.

۱۴- هیچ گاه شیشه شیر کودک خود را داخل مایکروفر سامسونگ قرار ندهید.

۱۵-از قرار دادن وسایل فلزی مانند قاشق های فلزی یا بشقاب هایی که دور آن ها طلایی رنگ است داخل مایکروفر سامسونگ خودداری کنید.

۱۶- همیشه به سالم بودن رابط مایکروفر دقت کنید زیرا برخی از آن ها ممکن است به دلیل وجود مشکل در کابل دچار صدمات جبران ناپذیری شوند.

همواره تعمیرکاران توصیه می‌ کنند که به سرویس دوره‌ ای مایکروفر دقت ویژه‌ ای داشته باشید و اتصالات مدار الکتریکی دستگاه را بررسی کنید. چک کردن و بررسی صدای آن، همچنین بررسی کردن سلامت درب ماکروفر، بررسی عملکرد مایکروفر و در صورت شکستگی فن تشخیص و روغن کاری، چک کردن موارد فنی تمام قطعات مکانیکی مایکروفر و در صورت نیاز تعویض قطعات از دیگر نکاتی است که باید به آن ها توجه داشته باشید.

مایکروفر های سامسونگ دارای سیستم الکترونیکی پیچیده‌ای هستند و مقدار انرژی زیادی را ذخیره می کنند. خازن هایی که در ماکروفر وجود دارد ممکن است حتی پس از اینکه از مایکروفر جدا شوند به دلیل ذخیره بار زیاد خطرناک باشند؛ بنابراین سعی نکنید بدون داشتن تخصص در این زمینه اقدام به تعمیر ماکروفر خود کنید، زیرا ممکن است علاوه بر آسیب دیدگی، هزینه‌های زیادی نیز برای شما در بر داشته باشد.

برای استفاده از خدمات تعمیر ماکروفر سامسونگ همواره از مشاورین و تعمیرکاران متخصص این شرکت درخواست کمک کنید چراکه تعمیرکاران ما با گذراندن دوره های تخصصی آمادگی لازم برای برطرف نمودن هرگونه عیب یا خرابی در مایکروفر را دارا هستند.

امروزه استفاده از مایکروفر در اکثر خانه ها امری عادی است، چرا که با وجود زندگی های پر سرعت و پرمشغله، اکثر خانواده ها برای آماده کردن سریع وعده های غذایی خود نیازمند به ماکروفر هستند. همچنین استفاده از غذاهای آماده یا به اصطلاح فست فود در بین خانواده ها بسیار رایج و محبوب شده و همین امر سبب استفاده زیاد از مایکروفر شده است؛ بنابراین حتی اگر یک روز مایکروفر شما دچار خرابی و مشکل شود، ممکن است نظم زندگی شما به هم بریزد و دچار مشکلات عمده ای برای تهیه وعده غذایی خانواده خود شوید.

برای انجام هرگونه خدماتی از جمله تعمیر ماکروفر سامسونگ از طریق شماره های درج شده در وب سایت ما با نمایندگی های مجاز محصولات سامسونگ تماس حاصل فرمایید. در صورت مشاهده خطا یا ارور روی صفحه نمایشگر مایکروفر سامسونگ خود می توانید با مطالعه دفترچه راهنمای این محصول و بررسی دلایل بروز این خطا ها خودتان بدون نیاز به حضور تعمیرکار این مشکلات را برطرف کنید.

بررسی دلیل بروز ارور یا خطا بر روی نمایشگر ماکروفر سامسونگ با توجه به نوع و مدل دستگاه متفاوت است و به تفصیل در دفترچه راهنمای هر محصول راجع به آن توضیحاتی ارائه شده است؛ اما در صورتی که موفق به برطرف کردن مشکل ماکروفر سامسونگ نشدید از مشاوره و خدمات نمایندگی های پس از فروش سامسونگ درخواست کمک کنید.

 

سرویس و نگهداری ماکروفر سامسونگ
سرویس و نگهداری ماکروفر سامسونگ

عوامل مؤثر بر خرابی ماکروفر سامسونگ

مایکروفر سامسونگ یکی از حساس ترین کالاهای آشپزخانه است. این دستگاه با استفاده از یک نوسان ساز، امواج کوتاهی را در کنار المنت حرارتی تولید می‌ کند و همچنین با استفاده از روش پخش کردن گرما یا به اصطلاح کانوکشن به پخت غذاهای شما کمک می کند. از دلایل عمده خرابی ماکروفر سامسونگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

·       فرسودگی دستگاه

·       آسیب دیدن ماکروفر بر اثر نوسانات برق و یا ضربه های شدید که به دستگاه وارد شده است.

سؤالات رایج درباره مشکلات ماکروفر سامسونگ

چرا مایکروفر سامسونگ گرم نمی کند؟

باید بدانید که عمل گرم شدن در ماکروویو توسط امواج صوتی ایجاد می شود که از کار کردن لامپ مگنترون به وجود می‌آیند. در صورت خراب شدن لامپ مگنترون گرما تولید نمی شود و غذا را گرم نمی کند. اگر مشکل از لامپ مگنترون باشد این قطعه باید تعویض یا سرویس شود. ‏دیود در مایکروفر با تولید ولتاژ بالا برای مگنترون قدرت لازم جهت گرم کردن غذا را تأمین می کند؛ بنابراین اگر دیود مایکروفر خراب شود مگنترون ولتاژ لازم برای گرمادهی را دریافت نمی‌کند و این امر موجب بروز مشکل در گرم کردن مواد غذایی می شود.

اگر دیود مایکروفر سامسونگ شما سوخته باشد باید آن را جایگزین کنید. به منظور بررسی دیود باید از مولتی متر استفاده کنید. بهتر است برای عیب یابی و رفع مشکلات مایکروفر سامسونگ با نمایندگی های پس از فروش این شرکت تماس بگیرید و از خدمات تعمیر آن استفاده کنید.

چرا دکمه های مایکروفر سامسونگ عمل نمی کنند؟

هنگام بروز چنین مشکلی در صفحه لمسی و صفحه کنترل، ابتدا هر یک از دکمه های موجود در کنترل پنل را فشار دهید. اگر مشاهده کردید که بعضی از دکمه ها عملکرد درستی دارند اما بعضی دیگر به درستی کار نمی کنند، نیاز است که صفحه لمسی و صفحه کنترل را تعویض کنید؛ اما در برخی اوقات اگر دکمه های مایکروفر عمل نکنند با جایگزین کردن قسمتی از صفحه کلید می توانید این مشکل را برطرف کنید.

چرا سینی ماکروفر سامسونگ نمی چرخد؟

گردش سینی ماکروفر سامسونگ به این دلیل است که فرایند پختن و یا گرم کردن غذا به صورت یکنواخت انجام شود و به همین منظور یک موتور گردان در قسمتی از کف ماکروفر قرار گرفته است و سینی را به دو جهت موافق عقربه های ساعت و مخالف عقربه ها به گردش در می آورد. اگر سینی ماکروفر سامسونگ شما نمی چرخد و دچار مشکل شده است باید چند نکته را بررسی کنید. در ادامه به شرح این نکات می پردازیم.

·       در اولین قدم موتور گردانی که در کف مایکروفر قرار دارد را بررسی کنید و در صورتی که دچار مشکل یا خرابی شده بود آن را تعویض کنید.

·       مرحله دوم بررسی کردن و اندازه گیری میزان ولتاژ این موتور است. اگر پس از بررسی دریافتید که ولتاژ کافی نیست ممکن است ایراد از برد کنترل ماکروفر سامسونگ باشد.

·       علت دیگری که ممکن است دلیل عدم گردش سینی ماکروفر سامسونگ باشد، معیوب بودن کوپل زیر سینی است.

پس از بررسی این نکات توسط متخصصین حرفه ای و مجرب در زمینهٔ تعمیر ماکروفر سامسونگ مشکل به وجود آمده برطرف خواهد شد.

چرا ماکروفر سامسونگ خود به خود پس از چند ثانیه خاموش می شود؟

خرابی سوئیچ درب ماکروفر، گرمای بیش از حد و جرقه زدن یکی از سوئیچ های درب ممکن است یکی از علت های خاموش شدن مایکروفر باشد. اگر این سوئیچ ها آسیب دیده باشند باید آن ها را تعویض کنید و قبل از بررسی و تعویض برد کنترل، سوئیچ های درب را چک کنید؛ اگر سوئیچ ها مشکلی نداشتند سپس اقدام به تعویض برد کنترل نمایید.

چرا ماکروفر سامسونگ سر و صدای زیادی تولید می کند؟

در صورتی که هنگام روشن کردن مایکروفر سامسونگ با صدای ناهنجار یا غیر عادی مواجه شدید به سرعت دستگاه را خاموش کنید و دیگر از آن استفاده نکنید. البته این نکته را مد نظر داشته باشید که ممکن است صداها طبیعی بوده و به علت کار کردن فن، ترانس مگنترون و یا موتور کف باشند؛ اما اگر این صداها بسیار زیاد و غیرطبیعی هستند تمام قطعاتی که به آن ها اشاره شد، باید بررسی شوند و در صورت لزوم تعمیر یا تعویض شوند. اگر این سر و صدا های زیاد به علت جرقه زدن در داخل ماکروفر باشد، باید علت این جرقه زدن را بررسی کنید.

چرا ماکروفر سامسونگ جرقه میزند؟

عموماً یکی از دلایل جرقه زدن داخل مایکروفر سامسونگ، گذاشتن ظروف فلزی، فویل های آلومینیومی یا ظروف آبکاری شده در داخل مایکروفر است. به محض اینکه متوجه شدید داخل ماکروفر سامسونگ جرقه میزند، دستگاه خود را خاموش کنید و این نکته را بررسی کنید که هیچ ظرف فلزی داخل ماکروفر نباشد.

در صورتی که بروز مشکل از ظروف فلزی نیست و همچنان داخل مایکروویو جرقه بزند باید لامپ مگنترون و مسیر پخش اشعه آن را بررسی کنید و این امر با توجه به حساس بودن آن باید توسط متخصصین و تعمیرکاران حرفه‌ای انجام شود.

چرا درب ماکروفر سامسونگ باز نمی شود؟

پس از مشاهده این مشکل در مایکروفر خود نیاز است ابتدا زبانه های درب ماکروفر یا دکمه قفل درب ماکروفر سامسونگ را تعمیر یا تعویض کنید. در صورتی که زبانه های درب شکسته باشند یا آسیب دیده باشند حتماً نیاز به تعویض دارند. گاهی اوقات انباشته شدن گرد و غبار یا چربی باعث باز نشدن درب مایکروفر می شود. اگر با چنین مشکلی مواجه شدید مایکروفر خود را خاموش کرده و از برق بکشید، سپس چربی ها و گرد و غبار را تمیز کنید.

چرا ماکروفر سامسونگ به صورت خود به خود روشن می شود؟

گاهی اوقات روشن شدن خود به خود مایکروفر سامسونگ ممکن است باعث ناراحتی کاربران این محصول شود؛ اما از دلایل اصلی این مشکل عدم عملکرد درست سوئیچ درب مایکروفر است. گاهی اوقات پلاتین های سوئیچ درب ضعیف می‌شوند و به صورت خود به خود عمل می کنند. در برخی مواقع نیز وجود مشکل در برد کنترل اصلی و ایجاد ولتاژ ناگهانی و انتقال آن به قطعات ماکروفر از جمله موتور کف یا مگنترون باعث بروز این مشکل می شود. اگر دستگاه شما دچار چنین مشکلی شده باشد برد الکترونیکی آن باید توسط تعمیرکاران متخصص و حرفه ای تعویض شود.

چرا فن مایکروفر سامسونگ کار نمی کند و از کار افتاده است؟

فن به منظور خنک کردن اجزای داخلی اکثر لوازم خانگی تعبیه شده است و به ویژه در داخل ماکروفر سامسونگ وظیفه خنک کردن لامپ مگنترون را دارد. این فن توسط یک ترموستات راه اندازی می شود. در صورتی که ترموستات دارای مشکل باشد نمی تواند آن را روشن کند و سبب بروز این مشکل می شود.

گاهی نیز وجود مشکل در برد کنترل منجر به عدم هماهنگی بین قطعات ماکروفر می ‌شود ولتاژ مورد نیاز برای موتور فن را تأمین نمی ‌کند‌ در این صورت این برد کنترل است که باید تعمیر و یا تعویض شود.

چرا نمایشگر مایکروفر سامسونگ کار نمی کند؟

در صورتی که نمایشگر مایکروفر سامسونگ به صورت کامل از کار افتاده است احتمالاً برق ورودی ماکروفر دچار مشکل شده است. چنانچه پس از بررسی دریافتید که مشکل به وجود آمده به دلیل برق ورودی نیست، برد اصلی کنترل یا صفحه نمایش باید تعویض شود.

گاهی نیز صفحه نمایشگر مایکروفر سامسونگ به صورت مقطعی خاموش می شود، در این هنگام احتمال خرابی نمایشگر یا فلت های نمایشگر باید در نظر گرفته شود.

اگر در رابطه با هزینه تعمیر ماکروفر سامسونگ سؤالی برای شما پیش آمده باشد، باید بدانید پس از بررسی مایکروفر و عیب یابی آن توسط تعمیرکاران متخصص شرکت سامسونگ میزان هزینه مشخص خواهد شد.

این هزینه بسته به عواملی دارد که اولین دلیل میزان کاری است که روی مایکروفر انجام شده است و در مرحله بعد اگر برای برطرف کردن مشکل تعمیرکار اقدام به تعمیر یا تعویض قطعه نموده باشد هزینه آن محاسبه خواهد شد؛ اما نگران نباشید زیرا هزینه تعمیر و سرویس لوازم خانگی سامسونگ از جمله ماکروفر این شرکت بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و همواره توسط اتحادیه های این صنف مورد نظارت و بررسی قرار می گیرد، همچنین قطعات تعویض شده دارای گارانتی می باشند.

خدمات پس از فروش شرکت سامسونگ که شامل ماکروفر این شرکت نیز هست در طول سال‌ها همراه کاربران این محصول بوده و همواره در راستای خدمت رسانی بی وقفه به کاربران محصولات سامسونگ حضور داشته است.

اگر به دلیل استفاده بیش از حد از مایکروفر سامسونگ خود، این دستگاه دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر ماکروفر سامسونگ دارید با استفاده از شماره های درج شده با ما تماس بگیرید.