در صورت بروز مشکل و خرابی در ماکروفر خود تنها با یک تماس با نمایندگی های تعمیر ماکروفر سامسونگ در مرکز تهران قادر خواهید بود با کارشناسان فنی و نیروهای پشتیبانی مراکز تخصصی تعمیرات ما ارتباط برقرار نمایید و ضمن دریافت مشاوره رایگان جهت عیب‌یابی یابی و بررسی ایراد ماکروفر سامسونگ خود، جهت اعزام تعمیرکار درخواست خود را ثبت نمایید.

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات
سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های تماس مرکز تهران :

۸۸۰۴۶۹۹۵ – ۶۶۴۷۹۰۴۰

 ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

 ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

کارشناسان ما پس از طرح سؤالات و بررسی عملکرد دستگاه و عیوب احتمالی تکنسین متخصص در زمینه مشکل ماکروفر شما را پس از انجام هماهنگی به محل مورد نظر شما اعزام خواهند کرد. سرویس دهی سریع و بهینه در کوتاه‌ترین زمان با استفاده از ابزار های پیشرفته از مزایای اکیپ متخصص تعمیرکاران شرکت ما می باشد.

داشتن نمایندگی در مرکز تهران اعزام نیرو و انجام تمامی خدمات مورد نیاز مشتریان و کاربران ماکروفر سامسونگ را تسهیل نموده است.

هزینه تعمیر ماکروفر سامسونگ

بی تردید نیاز به استفاده از لوازم الکترونیکی در زندگی های مدرن امروزی امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر می باشد. نظر به اینکه ماکروفر های هوشمند و با کیفیت سامسونگ در انواع مدل های سولاردم و معمولی مورد توجه بسیاری از پایتخت نشینان می باشد، از این روی نیاز به تعمیر ماکروفر سامسونگ در مرکز تهران نیز یکی از دغدغه های شهروندان بوده و هزینه انجام تعمیرات یکی از عوامل تاثیرگذار بر انتخاب تکنسین می باشد.

شایان ذکر است که هزینه ارائه انواع خدمات از جمله سرویس ، تعمیر یا تعویض قطعات ماکروفر سامسونگ در نمایندگی های خدمات ما نسبت به سایر شرکت ها بسیار مقرون به صرفه بوده و بر اساس قوانین اتحادیه می باشد، با استفاده از خدمات تعمیر ماکروفر سامسونگ در منزل خود نیازی به پرداخت هزینه‌های حمل و نقل دستگاه نیست و شما می توانید از این بابت اطمینان داشته باشید که دستگاه شما متحمل خرابی یا ضربه خوردگی نمی شود.

قطعات استفاده شده در صورت تعویض کاملا اصل بوده و دارای ضمانت نامه هستند . جهت دریافت مشاوره در زمینه هزینه تعمیر ماکروفر سامسونگ در مرکز تهران می‌توانید با شماره های نمایندگی خدمات تعمیر ما تماس حاصل فرمایید.

تعمیر ماکروفر سامسونگ در مرکز تهران
تعمیر ماکروفر سامسونگ

رایج ترین دلایل شکایت کاربران ماکروفر سامسونگ

•         عدم گرمایش ماکروفر سامسونگ

•         سرو صدای زیاد ماکروفر سامسونگ حین گرم کردن

•         خرابی تایمر ماکروفر سامسونگ

•         باز نشدن درب ماکروفر سامسونگ

•         نچرخیدن سینی ماکروفر سامسونگ

•         جرقه زدن ماکروفر سامسونگ

•         از کار افتادن لامپ ماکروفر سامسونگ

•         از کار افتادن ماکروفر سامسونگ یا نمایشگر دستگاه

•         خرابی سوئیچ های درب ماکروفر سامسونگ

•         نشان دادن ارور روی صفحه نمایشگر ماکروفر سامسونگ

بروز هر یک از مشکلات و موارد مطرح شده امری بسیار آزار دهنده برای خانواده ها بوده و ممکن است راحتی و آسایش را از اعضای خانواده سلب کند. به همین جهت بررسی فوری و عیب‌یابی ماکروفر سامسونگ اولویت اصلی تعمیرکاران ما بوده و پس از تماس کاربران در زمانی کوتاه برای بررسی مشکل و برطرف نمودن آن به محل شما مراجعه خواهند کرد.

عدم گرمایش ماکروفر سامسونگ ممکن است به دلیل خرابی دیود، مگنترون یا کثیف بودن داخل دستگاه باشد، همچنین استفاده از دستگاه در زمان اوج مصرف، خراب بودن درب ماکروفر، قرار دادن غذایی بیشتر از ظرفیت ماکروفر در داخل آن، خرابی ترانس ولتاژ، ایراد در خازن ماکروفر یا مشکل در سیم ها و اتصالات همگی از عوامل بروز چنین مشکلاتی هستند که باید توسط یک تکنیسین ماهر بررسی شود.

از مشکلات رایج دیگر ماکروفر های سامسونگ جرقه زدن داخل ماکروفر است که ممکن است به دلیل چربی باقی مانده در دستگاه یا مشکل اتصال در داخل ماکروفر باشد، اگر چه دلیل عمده این امر استفاده از ظروف فلزی یا آسیب دیدگی قطعات داخلی دستگاه است و نیاز به بررسی دارد.

نچرخیدن سینی ماکروفر نیز یا به علت خرابی موتور گردان ماکروفر است یا ممکن است قطعات غذا زیر سینی گیر کرده باشد. روشن نشدن ماکروفر سامسونگ، ممکن است به دلیل خرابی درب دستگاه باشد زیرا به منظور رعایت ایمنی ماکروفر های سامسونگ در صورت بسته نبودن درب به هیچ وجه روشن نمی شوند. البته دلایل دیگری نیز دلیل این امر هستند که تنها یک فرد با تجربه و متخصص قادر به تشخیص آن ها است.

لامپ مگنترون ماکروفر سامسونگ به عنوان قلب دستگاه است و وظیفه تولید گرما را دارد در صورت خرابی این قطعه چند قسمت باید بررسی شود و اقدام به برطرف نمودن این مشکل شود. بسته به مدل ماکروفر سامسونگ برخی از ارور ها یا کدهای خطا ممکن است روی صفحه نمایشگر ماکروفر ظاهر شود که با مطالعه دفترچه راهنمای دستگاه قابل تشخیص می باشد.

توصیه می‌کنیم در ابتدای امر جهت جلوگیری از حضور بیهوده تعمیر کار در محل، با مطالعه دستورالعمل های دفترچه راهنما شخصا اقدام به عیب‌یابی نمایید و در صورت عدم توانایی جهت رفع مشکل با شماره های تماس نمایندگی های مجاز خدمات تعمیر ماکروفر سامسونگ در مرکز تهران تماس حاصل فرمایید.

سرو صدای اضافه ماکروفر سامسونگ و … همگی مشکلاتی هستند که نیازمند بررسی تخصصی توسط نیروهای ماهر و با تجربه دارند و سپردن دستگاه حساسی مانند ماکروفر های سامسونگ به افراد غیر حرفه ای برای تعمیر، کار عاقلانه ای نیست.

به همین جهت اگر عملکرد ماکروفر شما دچار مشکل شده است و نیاز به تعمیر ماکروفر سامسونگ در مرکز تهران دارید درنگ نکنید و با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت تعمیرکاران متخصص ما جهت برطرف نمودن ایرادهای دستگاه به منزل شما مراجعه نمایند.

افتخار ما ارائه خدماتی با کیفیت و سریع می باشد . به همین منظور اکیپ تعمیر ما تمامی ابزار و لوازم مورد نیاز را با خود همراه دارند تا در زمانی کوتاه اقدام به رفع مشکل موجود نمایند ؛ بنابراین با انتخاب بهترین گزینه در زمینه تعمیر ماکروفر سامسونگ در مرکز تهران از ما درخواست کمک کنید.