تعمیر ماکروفر پاناسونیک مدل اینورتر یا معمولی توسط نمایندگی های خدمات پس از فروش پاناسونیک با بهترین کیفیت و با استفاده از تجهیزات و ابزار پیشرفته و مدرن انجام خواهد شد .تمامی خدمات نمایندگی های مایکروفر پاناسونیک دارای گارانتی هستند و تعمیرکاران حرفه ای و متخصص پاناسونیک انواع خدمات را در محل سکونت شما ارائه می کنند.

فقط کافی است با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید و مشکل به وجود آمده در مایکروفر پاناسونیک خود را با مشاوران ما در میان بگذارید. پس از بررسی و عیب یابی ممکن است نیاز به حضور تعمیرکار در محل مورد نظر شما نباشد و تنها با استفاده از راهنمایی مشاورین شرکت پاناسونیک مشکل به وجود آمده برطرف شود .

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

۱۶۶۹

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات
سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره های تماس غرب تهران :

 

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ – ۸۸۳۷۳۷۸۰ – ۲۲۰۹۷۷۱۷ – ۲۲۳۷۷۷۹۰

 

 ۴۴۸۴۶۱۱۳ – ۴۴۲۷۹۱۸۶ – ۴۴۶۰۱۰۳۸ – ۴۴۴۰۱۸۱۱

 

شماره های تماس شرق تهران :

 

 ۲۲۷۵۲۳۸۷ – ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۳۷۷۷۹۰ – ۲۲۱۷۵۱۰۸

 

 ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۴۸۷۲۶۷

 

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ – ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۸۸۶۲۴۸۵۴

 

 ۸۸۶۲۴۸۵۴ – ۷۷۰۴۳۴۶۶

 

شماره های تماس شمال تهران :

 

 ۸۸۰۴۶۹۹۵ – ۸۸۱۰۹۴۵۴ – ۸۸۳۷۳۷۸۰ – ۸۶۰۱۸۳۷۹

 

۲۲۷۵۲۳۸۷ – ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۳۷۷۷۹۰ – ۲۲۱۷۵۱۰۸

 

 ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۴۸۷۲۶۷

 

 ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۱۷۵۱۰۸ – ۲۲۷۵۲۳۸۷

 

۸۸۱۰۹۴۵۴ – ۸۶۰۱۸۳۷۹ – ۸۸۶۲۴۸۵۴ – ۸۸۰۴۶۹۹۵

 

 ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۷۵۲۳۸۷ – ۲۲۸۳۷۹۴۷

 

 ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۰۹۷۷۱۷

 

شماره های تماس جنوب و مرکز تهران :

 

۸۸۰۴۶۹۹۵ – ۶۶۴۷۹۰۴۰

 

 ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

 

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

 

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

 

 ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

 

اما در صورتی که بررسی مشکل و برطرف کردن آن نیاز به حضور تکنسین در محل مورد نظر باشد در سریع ترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما به تکنسین های مربوطه ارجاع داده می شود و پس از هماهنگی تکنسین های شرکت پاناسونیک با شما تماس خواهند گرفت و به محل سکونت شما مراجعه خواهند کرد .

ممکن است نگرانی بسیاری از خانواده ها به خاطر بیماری کرونا و همه گیری آن باعث شود که از خدمات تعمیرات لوازم خانگی خود استفاده نکند اما در اینجا باید خاطرنشان کنیم که تمامی تکنسین های شرکت پاناسونیک پروتکل های بهداشتی را رعایت نموده و تمام نکات و قوانین را در منزل شما مدنظر خواهند داشت بنابراین اگر برای تعمیر ماکروفر پاناسونیک خود نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید.

مایکروفرهای پاناسونیک دو نوع هستند اینورتر یا کم مصرف و ترانسی یا معمولی البته این دو مدل از مایکروویو های پاناسونیک تفاوت های بسیار جزئی در قطعات و اجزای تشکیل دهنده دارند؛ اما می توان گفت مشکلات به وجود آمده در این دو مدل و خراب شدن قطعات آنها کاملا متفاوت است؛ بنابراین هنگام خراب شدن و بروز مشکل در  ماکروفر پاناسونیک ابتدا باید عیب‌یابی به صورت تخصصی و توسط تعمیرکاران آشنا به این موارد بررسی شود.

تعمیر کاران و تکنیسین‌های شرکت پاناسونیک همواره دوره هایی را جهت آشنایی با مشکلات مایکروفر پاناسونیک و دیگر تولیدات این شرکت می گذرانند و با مسائل و مشکلات این دستگاه ها آشنایی کامل دارند بنابراین جهت تعمیر مایکروفر سامسونگ خود از کمک تکنیسین‌های متخصص در این زمینه استفاده کنید چرا که ممکن است استفاده از خدمات تعمیر افراد غیرحرفه ای سبب بروز مشکل بزرگتری برای مایکروفر شما شود و هزینه های بسیار بیشتری را به شما تحمیل کند.

 

سؤالات متداول درباره مشکلات ماکروفر پاناسونیک

 

·       گرم نشدن غذا در ماکروفر پاناسونیک

·       روشن نشدن ماکروفر پاناسونیک

·       جرقه زدن داخل ماکروفر پاناسونیک

·       بسته نشدن درب ماکروفر پاناسونیک

·       نچرخیدن سینی مخصوص ماکروفر پاناسونیک

·       نمایان شدن ارور هایی روی ماکروفر پاناسونیک

ممکن است این سؤالات برای تمام کاربران ماکروفر های هوشمند پاناسونیک مطرح شده باشد . ما قصد داریم در ادامه  تمام این مشکلات را مورد بررسی قرار دهیم پس با ما همراه باشید.

قبل از اینکه مشکلات به وجود آمده برای مایکروفرهای پاناسونیک را بررسی کنیم ابتدا باید نکاتی را خدمت شما یادآور شویم که محصولات پاناسونیک اگرچه دارای کیفیت و تکنولوژی بالایی هستند اما نیاز به سرویس و نگه داری منظم و دوره ای دارند تا عمر طولانی تری داشته باشند و کمتر نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعه پیدا کنند.

در ادامه نکاتی را برای سرویس و نگه داری مایکروفر پاناسونیک شرح می دهیم. ماکروفر یکی از وسایلی است که جای خود را در زندگی های پرمشغله امروز باز کرده است و تهیه وعده غذایی خانواده توسط مایکروفر بسیار در وقت صرفه جویی می ‌کند و بسیاری از کارها را برای اعضای خانواده راحت تر کرده است بنابراین خراب شدن آن ممکن است زندگی روزمره را دچار اختلال کند اما با رعایت نکاتی جهت نگهداری و سرویس این کالا می توانید مدت زمان طولانی‌ تری را بدون نیاز به تعمیر از آن استفاده کنید.

 

نکاتی جهت نگه داری ماکروفر پاناسونیک

 

۱٫    هنگام استفاده از مایکروفر های پاناسونیک یا هر وسیله برقی دیگری دقت کنید که جریان برق نوسان نداشته باشد زیرا نوسان جریان برق باعث بروز خرابی های زیادی در لوازم الکترونیکی می شود. همیشه از محافظ برق برای لوازم خانگی خود استفاده کنید.

۲٫    هیچگاه مایکروفر پاناسونیک را زمانی که خالی است روشن نکنید زیرا انرژی گرمایی زیادی به قطعات داخلی آن وارد می‌شود و موجب آسیب دیدن دستگاه می شود.

۳٫    پس از هر بار استفاده از مایکروفر پاناسونیک داخل دستگاه را تمیز کنید و خرده های غذایی باقی مانده را از داخل آن خارج کنید. این کار هم به افزایش طول عمر دستگاه کمک می‌کند و هم مصرف برق را کاهش می دهد .

۴٫    هنگام استفاده از مایکروفر پاناسونیک حتماً درب دستگاه را ببندید زیرا باز ماندن درب دستگاه صدمات جبران ناپذیری به آن وارد می کند.

۵٫    هیچگاه برای جوشاندن آب از مایکروفر پاناسونیک استفاده نکنید زیرا طراحی دستگاه به گونه‌ای نیست که برای جوشاندن آب مورد استفاده قرار گیرد و ممکن است خطرات زیادی را به دنبال داشته باشد.

۶٫    همیشه به خاطر داشته باشید که از ظروف مناسب ماکروفر در داخل آن استفاده نمایید . استفاده از ظروف شیشه ای غیر استاندارد، ظروف با لب پریدگی ، ظروف و اجسام فلزی می توانند سبب آسیب به دستگاه شوند.

۷٫    از استفاده هم زمان چند دستگاه با هم مخصوصا در زمان اوج مصرف برق جلوگیری کنید چرا که علاوه بر بالا رفتن میزان برق ، دستگاه فشار بیشتری را متحمل می شود و این می تواند سبب خرابی زود هنگام آن شود.

۸٫    هنگام گرم کردن و یا پختن غذا روی ظروف را با درپوش مناسب ببندید . چرا که گرم شدن بیش از حد و مستقیم غذا می تواند باعث پاشیدن غذا به جداره و شاید اجزای داخلی دستگاه شود و باعث بروزمشکل در عملکرد مایکروویو شود.

۹٫    از گرم کردن غذاهایی مانند تن ماهی و یا کنسروها در ماکرویو جدا خودداری کنید.

در صورتی که با رعایت تمام نکاتی که در بالا به آنها اشاره شد همچنان دستگاه شما دارای مشکل است و نیاز به مشاوره برای تعمیر ماکروفر پاناسونیک خود دارید با تعمیرکاران و تکنسین‌های متخصص نمایندگی های خدمات پس از فروش ما تماس حاصل فرمایید. حال مشکلات و عیب های ماکروفر پاناسونیک را بررسی می کنیم.

زمانی که غذا در ماکروفر پاناسونیک گرم نمی شود چه مواردی را باید بررسی کنیم؟

پس از روشن کردن دکمه شروع و انتخاب برنامه پخت فعال اگر بازهم مایکروفر شروع به کار نکرد و غذا گرم نشد ممکن است علت این خرابی بروز مشکل در خازن یا مگنترون مایکروفر پاناسونیک باشد. دلایل دیگری نیز ممکن است به وجود آورنده این مشکل باشند مانند خرابی در ترانس یا برد. اگر مشکل دستگاه از مگنترون و برد ترانس باشد ارور هایی روی نمایشگر مایکروفر پاناسونیک نشان داده خواهد شد که باید حتماً توسط متخصصان حرفه‌ای در این زمینه مورد بررسی قرار بگیرد.

هنگام نچرخیدن سینی ماکروفر پاناسونیک چه مواردی را باید مد نظر قرار دهیم؟

چرخیدن سینی ماکروفر باعث می شود که گرما به صورت یکنواخت غذای داخل دستگاه را گرم کند و باعث پخت یکنواخت آن شود. اگر سینی ماکروفر نمی چرخد ممکن است چیزی جلوی چرخیدن آن را گرفته باشد. برای این منظور ابتدا سینی را خارج کنید و آن را کاملاً تمیز کنید و دقت کنید که تکه های غذا جلوی چرخیدن آن را نگرفته باشند. همچنین ممکن است سینی به شکل درستی روی شفت قرار نگرفته باشد. پس از بررسی این مسائل اگر بازهم مایکروفر شما دشواری دچار مشکل است و سینی آن نمی چرخد احتمالاً ایراد از برد و موتور چرخشی مایکروفر است و باید توسط تکنسین‌های متخصص بررسی شود.

گاهی اوقات با ریست کردن مایکروفر پاناسونیک می‌توانیم بسیاری از مشکلات و ارورهای آن را برطرف کنید و اگر پس از بررسی نتوانستید مشکل دستگاه را برطرف کنید، قبل از تماس با تعمیر کار ابتدا دستورالعمل‌های دفترچه راهنمای دستگاه را به دقت مطالعه کنید و یا دستگاه را ریست کنید. ممکن است مشکل به وجود آمده به سادگی برطرف شود و نیاز به حضور تعمیر کار در منزل شما نباشد.

 

نکاتی جهت نگه داری ماکروفر پاناسونیک
نکاتی جهت نگه داری ماکروفر پاناسونیک

 

اگر لامپ ماکروفر پاناسونیک خراب شده است و روشن نمی شود، چه کاری می توان انجام داد؟

ممکن است نیاز به تعویض لامپ دستگاه باشد. گاهی اوقات بررسی برد نیز باید انجام شود زیرا ممکن است برد دستگاه نیز خراب شده باشد و یا اینکه سیم کشی دستگاه قطع شده باشد که همگی این اقدامات باید توسط تکنسین متخصص بررسی شود.

ماکروفر های پاناسونیک از تکنولوژی روز دنیا استفاده می کنند. انواع اینورتر آن به دلیل مصرف کم انرژی بسیار محبوب هستند. در مایکروفر های اینورتر پاناسونیک باید  مگنترون اینورتر با یکدیگر همخوانی داشته باشند در غیر این صورت دستگاه ارورهایی را نشان می‌دهد که باید به آن توجه کرد.

چرا ماکروفر پاناسونیک شروع به کار نمی کند و روشن نمی شود؟

برای عیب‌یابی و بررسی دلیل این مشکل باید ابتدا درب دستگاه را چک کنید ممکن است درب بسته نشده باشد و همچنین به صورت اتفاقی قفل کودک فعال شده باشد. اگر پس از بررسی این مشکلات باز هم دستگاه روشن نشد حتماً باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای مورد بررسی قرار بگیرد .

چرا مایکروفر پاناسونیک جرقه می زند؟

اولین نکته‌ای که هنگام جرقه زدن مایکروفر پاناسونیک باید بررسی شود این است که ظروف فلزی داخل ماکروفر نباشد زیرا این امر موجب جرقه زدن داخل دستگاه می شود. آنتن لامپ مگنترون دستگاه ،  لامپ مگنترون یا همچنین ورق نسوز مایکروفر پاناسونیک ممکن است دچار مشکل شده باشند و نیاز به بررسی داشته باشند.

مایکروفر های پاناسونیک ممکن است روی صفحه نمایشگر خود ارورهایی را نشان دهند که هرکدام دلایل خاص خود را دارند و باید جداگانه بررسی شوند. ابتدا می توانید با مطالعه دقیق و درست دفترچه راهنمای محصول، این مشکلات را بررسی کنید اما گاهی اوقات مشکل فراتر از این است و باید حتماً قطعه معیوب تعمیر و یا حتی تعویض شود . جهت استفاده از خدمات تعمیر مایکروفر پاناسونیک با شماره‌های ما تماس حاصل فرمایید.

 

هزینه تعمیر ماکروفر پاناسونیک به چه عواملی بستگی دارد؟

 

این مسئله ممکن است یکی از سؤالات شما نیز باشد که برای تعمیر ماکروفر پاناسونیک چه هزینه هایی را باید در نظر بگیریم؟ باید بدانید که تعمیر مایکروفر پاناسونیک توسط متخصصین و تکنیسین‌های حرفه‌ای در این زمینه با استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته و همچنین قطعات اصلی و فابریک خود دستگاه انجام خواهد شد .

همانطور که از شرایط بازار اطلاع دارید قیمت ها به صورت لحظه به لحظه در حال تغییر هستند اما نرخ هزینه محصولات پاناسونیک از جمله ماکروفر پاناسونیک بر اساس قوانین اتحادیه محاسبه می ‌شود و اطمینان داشته باشید که اگر تعمیر مایکروفر پاناسونیک خود را به تعمیرکاران نمایندگی های پاناسونیک بسپارید این هزینه بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و از کیفیت خدمات، رضایت کامل خواهید داشت .

هزینه هر تعمیر بسته به روند تعمیر انجام شده توسط تکنسین دارد و گاهی اوقات اگر قطعه ای  نیز نیاز به تعویض داشته باشد هزینه آن نیز جداگانه محاسبه می شود. برای  دریافت مشاوره و اطلاع از هزینه های تعمیر ماکروفر پاناسونیک خود با ما تماس بگیرید.