با اشراف به این نکته که کیفیت و چگونگی تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج بر عملکرد دستگاه پس از تعمیر تأثیر گذار است ؛ بنابراین لازم است برای انجام خدمات تعمیر یا سرویس مایکروفر سامسونگ خود از مراکز معتبر درخواست کمک نمایید. پیشنهاد ما نمایندگی های خدمات تعمیر ماکروفر سامسونگ می باشند که همواره با هدف حمایت از مشتریان بهترین خدمات را ارائه می نمایند.

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات
سفارش آنلاین تعمیرات

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظیمیه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارک
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهین ویلا ، شهرک اوج ، دهقان ویلا ،مهر ویلا ،حصارک
حسن آباد

شماره شعبه ١

۳۲۵۴۷۰۰۷

۳۴۴۲۴۷۳۵

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، کیانمهر

شماره شعبه شماره ٢

۳۳۳۰۰۷۷۳

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، کلاک ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پیکان شهر ، منظریه ، شهرک بنفشه ، شهرک وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فردیس ، سرحد آباد ، ساسانی ، مصباح، کرج نو ، کارخانه قند ، میان جاده ، مشکین دشت ، ده کرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
۳۲۲۴۱۱۰۳

۳۲۲۴۱۰۷۳

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی های تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج

تمام متخصصان و تعمیرکاران ما در شهر کرج دارای مهارت بالا در زمینه تعمیر ماکروفر سامسونگ بوده و ضمن داشتن مدارک علمی معتبر و سپری نمودن دوره های آموزشی برای تعمیر تخصصی مایکروفر سامسونگ آماده ارائه انواع خدمات سرویس و تعمیر یا تعویض قطعات ماکروفر سامسونگ شما در شهر کرج می باشند .

اگرچه ماکروفر وسیله‌ای کوچک است و حمل و نقل آن کار سختی نیست اما ممکن است به دلیل جابجایی غیر اصولی و ضربه خوردگی دچار آسیب ‌های جدی شده و بر عملکرد دستگاه تأثیر بگذارد بنابراین اعزام نیروهای ماهر و کارآزموده به محل سکونت مشتریان یکی از مزایای استفاده از خدمات نمایندگی های تعمیر مایکروفر سامسونگ در کرج می باشد.

تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج
تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج

استفاده از ابزار پیشرفته و تجهیزات مدرن جهت تعمیر مایکروفر سامسونگ سرعت روند تعمیر را افزایش خواهد. یکی دیگر از مزایای خدمات ما ارائه مشاوره رایگان به مشتریان و کاربران گرامی در شهر کرج می باشد تا مشتری در صورت امکان بدون نیاز به حضور تعمیرکار در منزل خود اقدام به رفع مشکل دستگاه نماید.

در صورت نیاز به تعویض قطعه مایکروفر سامسونگ تمامی قطعات استفاده شده در این نمایندگی اصل بوده و دارای ضمانت نامه می باشند. هزینه تعمیر ماکروفر سامسونگ با رعایت قوانین اتحادیه بود و نسبت به سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات مایکروفر، منصفانه و مقرون به صرفه خواهد بود.

ارور های متداول ماکروفرهای سامسونگ

در ادامه فهرستی از مهم ترین کدهای خطا در ماکروفر های سامسونگ که در صورت مشاهده آنها بایستی با نمایندگی های مجاز تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج تماس بگیرید  آورده ایم:

•         ارور E1 به معنای فرکانس بالای جریان برق

•         ارور E11 به معنای بروز مشکل در سنسور رطوبت

•         ارور E5 در هنگام فشار دادن مداوم یک کلید نمایش داده می شود

•         ارور E83 به‌ معنای خراب بودن سوئیچ درب ماکروفر می باشد

•         ارور E41 هنگامی بروز می کند که ماکروفر سامسونگ به علت خرابی مدار روشن نمی‌شود

•         ارور E42 هنگام وجود مشکل در مدار داخل اجاق ماکروفر سامسونگ مشاهده می‌شود

اگرچه مایکروفرهای سامسونگ جز با کیفیت ترین برندهای موجود در بازار داخلی می باشند اما گاهی به دلیل استفاده های نادرست و بیش از حد از دستگاه ممکن است دچار مشکلاتی شده و یا روی صفحه نمایشگر مایکروفر هوشمند سامسونگ ارورها یا کدهای خطای نظیر آنچه که در بالا به آنها اشاره کردیم نمایش داده شود.

در صورت بروز چنین مشکلاتی مواجهه با ارور های عنوان شده ابتدا دستورالعمل‌های موجود در دفترچه راهنمای دستگاه را مطالعه نمایید؛ اما در صورتی که مشکل دستگاه سطحی نباشد و نیاز به بررسی و تعمیر توسط یک تکنیسین و متخصص داشته باشد می توانید با شماره های نمایندگی های خدمات تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج با ما تماس حاصل فرمایید و از خدماتی فوری و بهینه استفاده نمایید و عملکرد صحیح را به مایکروفر سامسونگ خود بازگردانید.

مشکلات رایج ماکروفر سامسونگ

در صورت مواجهه با مشکلاتی نظیر:

•         کار نکردن دکمه های مایکروفر

•         از کار افتادن گریل مایکروفر

•         عدم تنظیم درست دستگاه و مشکل در نحوه پختن غذا

•         نچرخیدن سینی ماکروفر یا سولاردم سامسونگ

•         خاموش شدن غیرعادی دستگاه در حین پخت

•         بسته نشدن درب مایکروفر سامسونگ

•         استشمام بوی سوختگی از داخل ماکروفر

•         جرقه زدن داخل مایکروفر سامسونگ

•         روشن نشدن لامپ مگنترون مایکروفر سامسونگ و … با اکیپ حرفه‌ای و با تجربه ما در شهرستان کرج تماس بگیرید و انواع خدمات در زمینه تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج را با بالاترین درجه از کیفیت و در اسرع وقت دریافت نمایید.