اگرچه شهر تهران یکی از بزرگ ‌ترین شهرهای ایران شناخته‌ شده و ممکن است برای تعمیر ماکروفر پاناسونیک در شمال تهران با مشکل مواجه شوید و نگرانی از پیدا کردن مرکز مجاز تعمیر داشته باشید؛ در این‌ صورت می ‌توانید بدون دغدغه با نمایندگی های معتبر ما از طریق شماره تلفن‌ های زیر ارتباط برقرار کنید.

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

۱۶۶۹

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات
سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره های تماس شمال تهران :

 

 ۸۸۰۴۶۹۹۵ – ۸۸۱۰۹۴۵۴ – ۸۸۳۷۳۷۸۰ – ۸۶۰۱۸۳۷۹

 

۲۲۷۵۲۳۸۷ – ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۳۷۷۷۹۰ – ۲۲۱۷۵۱۰۸

 

 ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۴۸۷۲۶۷

 

 ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۱۷۵۱۰۸ – ۲۲۷۵۲۳۸۷

 

۸۸۱۰۹۴۵۴ – ۸۶۰۱۸۳۷۹ – ۸۸۶۲۴۸۵۴ – ۸۸۰۴۶۹۹۵

 

 ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۷۵۲۳۸۷ – ۲۲۸۳۷۹۴۷

 

 ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۰۹۷۷۱۷

 

ماکروویو یکی از پرکاربردترین وسایل آشپزخانه به شمار می رود که هر گونه خرابی و ایراد در آن می تواند زندگی روزمره کاربران را با چالشی مواجه کند. موارد و مشکلاتی هستند که شاید برای تمام کاربران به وجود آمده باشد از جمله گرم نکردن غذا ، سر و صدای زیاد ، جرقه زدن در داخل ماکروفر ، نچرخیدن سینی دستگاه و بسیاری موارد مشابه دیگر.

اگر در کارکرد مایکروفرتان اختلالی ایجاد شده باشد بهتر است که آن را به یک متخصص سپرده و از دست کاری کردن آن در خانه جلوگیری کنید ، چه بسا که این کار می تواند علاوه بر داشتن مخاطرات جسمانی ، هزینه های تعمیر و یا تعویض را هم دو چندان کند.

نمایندگی‌ های مجاز ما با داشتن تیمی متخصص و کار آزموده در این زمینه در حال خدمت ‌رسانی به تمام مناطق شمال شهر تهران هستند که با برقراری تماس با ما خدمات زیر را دریافت خواهید کرد.

•         هزینه جابه‌جایی و مشکلات ناشی از آن را دیگر نخواهید داشت.

با برقراری تماس با نمایندگی های ما، تکنسین‌ های ماهر و دوره دیده تیم ما در اولین فرصت به محل مورد نظر شما مراجعه خواهند کرد و با همراه داشتن ابزار و ادوات لازم و همچنین تخصص در این زمینه، هزینه ‌های جابجایی را برای شما حذف خواهند کرد.

•         انجام خدمات همراه با گارانتی خواهد بود.

اگر مایکروفر پاناسونیک شما احتیاج به تعمیر داشته باشد، بدون درنگ تعمیرکاران ما این وسیله را تعمیر خواهند کرد و اگر نیاز به تعویض قطعه ای وجود داشته باشد؛ این کار را با قطعات اصلی و دارای ضمانت تعویض انجام خواهند داد و همچنین ضمانت‌ نامه را به شما تحویل خواهند داد.

•         هزینه تعمیرات و یا تعویض قطعات بنا بر هزینه‌ های مندرج در اتحادیه محاسبه خواهد شد.

این را باید بدانید که هر وسیله‌ ای دارای ضمانت و تاریخ اعتبار مشخصی می‌ باشد اما اگر وسیله‌ شما در زمانی‌که آن قطعه تعویضی دارای تاریخ اعتبار باشد معیوب شده باشد؛ آن قطعه را بر اساس فاکتور نشان ‌داده‌ شده مجدداً تعویض و یا تعمیر خواهند کرد و قیمت ‌های تصویب ‌شده متناسب با قیمت ‌های اتحادیه هستند .

•         قطعات اصل برای تعمیر و سرویس تعویض به کار برده می‌ شوند.

اگر قطعه ‌ای نیاز به تعمیر داشته باشد تعمیرکاران ما در وهله اول آن‌ را تعمیر خواهند کرد تا هزینه نهایی برای شما کمتر شود. حال اگر قطعه‌ ای نیاز به تعویض داشته باشد بدون استثنا آن را با قطعات اورجینال همراه با ضمانت‌ نامه جایگزین می‌کنند .

همواره باید کار را به کاردان سپرد و با شماره های مندرج در وب سایت ما تماس بگیرید. شما می توانید با خیالی راحت تعمیر ماکروفر پاناسونیک در شمال تهران را به نمایندگی های ما بسپارید.