با نظر به اینکه نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی در مرکز تهران از اکیپی متخصص و حرفه ای برخوردار است به همین جهت کلیه خدمات استاندارد در زمینه تعمیر ماکروفر های دلونگی در مناطق مرکزی تهران را تضمین می نماییم .

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات
سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های تماس مرکز تهران :

۸۸۰۴۶۹۹۵ – ۶۶۴۷۹۰۴۰

 ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

 ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

توصیه ما به کاربران مایکروفرهای دلونگی در مرکز تهران این است که هنگام خرابی یا بروز مشکل در مایکروفر ، تنها کار خود یعنی تماس با مرکز تعمیر ماکروفر دلونگی در مرکز تهران را انجام دهند و باقی کارها را به عهده تعمیرکاران و متخصصان ما قرار دهند. به محض اینکه ساکنین مناطق مرکزی شهر تهران از طریق شماره های مربوطه با ما تماس بگیرند در اولین زمان ممکن تعمیرکار ما با به همراه داشتن امکانات و تجهیزات کامل به محل سکونت شما مراجعه خواهند کرد.

با اعتماد به تعمیرکاران متخصص ما در مرکز تعمیرات ماکروفر دلونگی مرکز تهران می‌توانید از ارائه مشاوره رایگان و در صورت لزوم مراجعه حضوری تعمیرکاران و تکنیسین‌ های ماهر و با تجربه استفاده نمایید.

همین امر خود موجب کاهش هزینه ‌های جانبی مربوط به حمل و نقل یا جابجایی مایکروفرهای دلونگی به تعمیرگاه می باشد. هدف ما آسایش و راحتی مشتریان عزیز و کاربران مایکروفرهای دلونگی است چرا که با توجه به ترافیک های سنگین و شرایط خاص همه گیری ویروس کرونا مراجعه به تعمیرگاه یا مراکز تعمیر مایکروفر های دلونگی ممکن است مشکلات عمده ای را برای کاربران ایجاد کند. به همین منظور اولویت تمامی تعمیر کاران ما حضور در محل مورد نظر مشتری و ارائه انواع خدمات می باشد.

ارائه گارانتی و تضمین کیفیت قطعات

تمامی خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی تهران دارای گارانتی و ضمانت نامه خواهد بود و همچنین می توانید مطمئن باشید که در صورت نیاز به تعویض قطعه در مایکروفر دلونگی قطعات جایگزین و تعویضی کاملاً اصل و اورجینال خواهند بود.

مرکز تعمیرات مایکروفر های دلونگی در مرکز تهران با دارا بودن کادری حرفه ای و متخصص در زمینه تعمیر مایکروفر دلونگی این امکان را فراهم آورده تا سریع ترین و بهترین خدمات را به مشتریان عزیز این محصولات ارائه نماید.

در ادامه به برخی از اقدامات مراکز خدمات پس از فروش و تعمیر مایکروفر های دلونگی در منطقه مرکزی تهران اشاره خواهیم کرد .

•         پاسخگویی سریع و به موقع متخصصان و کارشناسان این مرکز همواره موجب رضایت خاطر مشتریان و کاربران عزیز بوده است.

•         مراجعه فوری در کوتاه ترین زمان پس از تماس مشتریان در محل مورد نظر یکی دیگر از مزایای خدمات این مرکز می باشد.

•         ارائه مشاوره رایگان توسط کارشناسان و عیب‌ یابی مشکلات به وجود آمده در مایکروفر های دلونگی توسط این افراد با تجربه

•         دریافت هزینه ‌های منصفانه پس از انجام تعمیرات و ارائه ضمانت نامه های کتبی و تضمین کیفیت قطعات نصب شده نیز از دیگر اقدامات انجام شده توسط تعمیرکاران مرکز تعمیر ماکروفر دلونگی در مرکز تهران می باشد.

تعمیر ماکروفر دلونگی در مرکز تهران
تعمیرات ماکروفر دلونگی مرکز تهران

هنگام استفاده از خدمات این مرکز ضمن نظارت بر پروسه تعمیر می توانید اطمینان حاصل نمایید که کیفیت خدمات به بهترین شکل ممکن می باشد .

برخی از ایرادهایی که ممکن است کاربران مایکروفرهای دلونگی را دچار مشکل کند و نیاز به تماس با مراکز تعمیر ماکروویو دلونگی در مرکز تهران پیدا کنند.

•         تعمیر یا عیب یابی به دلیل گرم نشدن مایکروفر دلونگی

•         تعمیر و عیب یابی روشن نشدن مایکروفر دلونگی

•         تعمیر و تعویض لامپ مایکروفر دلونگی

•         بررسی علت اجرا نکردن برنامه پخت توسط مایکروفر دلونگی

•         دلیل نچرخیدن سینی ماکروفر دلونگی و …

همانطور که می دانید ماکروفر یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی بوده و تهیه و پخت وعده های غذایی را برای خانواده ها آسان تر می کند و بروز هر یک از مشکلات در مایکروفرهای دلونگی نیاز به تعمیر توسط افرادی متخصص و حرفه ای خواهد داشت.

در صورتی که از مایکروفر های دلونگی استفاده می کنید و ساکن مناطق مرکزی تهران هستید می توانید تنها با تماس با شماره های مربوطه از کارشناسان مراکز تعمیر ماکروفر دلونگی در مرکز تهران درخواست کمک نمایید.