نیاز به تعمیر ماکروفر بوتان در مرکز تهران و دیگر مناطق کشور امری اجتناب ناپذیر است. چرا که هر وسیله الکترونیکی عمر مفیدی داشته و ممکن است به دلیل استفاده های نادرست و عدم رسیدگی و نگهداری دچار مشکل شده و کارآیی آن کم شود.

به همین منظور نمایندگی هایی در مرکز تهران و سایر استان‌ های کشور به منظور ارائه خدمات سرویس، تعمیر و یا تعویض قطعات انواع لوازم الکترونیکی تأسیس و بنیان‌گذاری شده‌اند. ما نیز از این قضیه مستثنا نیستیم و اقدام به تأسیس مرکز تعمیرات ماکروفر بوتان در مرکز تهران نموده‌ ایم. ماکروفر های بوتان تولید شده در گروه صنعتی بوتان بوده و به عنوان واحد نمونه کشوری در استاندارد و کیفیت برتر انتخاب شده است.

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات
سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های تماس مرکز تهران :

۸۸۰۴۶۹۹۵ – ۶۶۴۷۹۰۴۰

 ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

 ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

امتیازت و ویژگی های نمایندگی های تعمیر ماکروفر بوتان در مرکز تهران

هدف ما جلب رضایت مشتریان و فراهم آوردن رفاه و آسایش کاربران مایکروفرهای بوتان است. مرکز تعمیرات ما یکی از مراکز مجاز تعمیر برندهای داخلی بوده و در این زمینه دارای سال ها تجربه می باشد. تکنیسین‌ های متعهد و حرفه ای ما آماده خدمت رسانی به کاربران مایکروفرهای بوتان بوده و از تجربیات خود در این زمینه بهره می برند.

مراکز تلفنی مشاوره نمایندگی های خدمات تعمیر ماکروفر بوتان در مرکز تهران همه روزه آماده پاسخگویی به تماس های شما عزیزان می باشند و در کوتاه‌ ترین زمان ممکن از طریق مشاوره تلفنی راهنمایی های لازم جهت بررسی و عیب یابی مایکروفر بوتان و برطرف نمودن آن را خدمت مشتریان ارائه خواهند کرد.

در صورتی که عملکرد دستگاه همچنان دچار مشکل باشد و نیاز به حضور تعمیرکار ماکروفر در محل وجود داشته باشد، هماهنگی های لازم با مشتری انجام شده و در اولین فرصت برای تعمیر به منزل یا محل مورد نظر شما مراجعه خواهند کرد.

تعمیر ماکروفر بوتان در مرکز تهران
تعمیر ماکروفر بوتان در مرکز تهران

در اکثر مواقع ارائه خدمات در محل انجام می شود اما گاهی تعمیر قطعاتی مانند برد الکترونیکی یا تست اشعه نیاز به کارگاه مجهز داشته و به همین منظور تمامی اقدامات لازم توسط تعمیرکار صورت گرفته و پس از برطرف نمودن مشکل یا تعویض قطعه تست های نهایی انجام شده و دستگاه صحیح و سالم به شما تحویل داده خواهد شد.

تمامی خدمات نمایندگی تعمیر مایکروفر بوتان در مرکز تهران دارای گارانتی بوده و کیفیت خدمات توسط نمایندگی تضمین می شود. هزینه های دریافتی از مشتری مطابق کارهای صورت گرفته بر روی مایکروفر می باشد و فاکتور هزینه ها آن‌ها ضمن ارائه جزئیات و بر اساس مبالغ تعیین شده طبق قوانین اتحادیه خواهد بود.

با استفاده از خدمات تعمیر ماکروفر بوتان در محل مورد نظر شما هزینه های مربوط به جابجایی و حمل نقل از بین خواهد رفت و همین امر خود رفاه و آسایش مشتریان را در بر خواهد داشت و سبب صرفه جویی در پرداخت هزینه نیز می شود

عیب یابی برخی از مشکلات مایکروفر بوتان

·       کار نکردن صفحه لمسی مایکروفر بوتان

·        تولید صداهای غیر طبیعی در مایکروفر بوتان

·        روشن یا خاموش نشدن مایکروفر بوتان

·        بروز مشکل در صفحه چرخان مایکروفر بوتان

·        مشاهده ارورهای نمایشگر بوتان

به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات در مرکز تهران اکیپ متخصص و متعهد این مرکز خود را موظف می دانند تا در راستای برآوردن نیازهای مشتری و برطرف نمودن مشکل مایکروفر های بوتان تمامی اقدامات لازم را انجام داده و پس از بررسی و عیب یابی علت خرابی دستگاه، در اولین فرصت عملکرد نرمال را به دستگاه بازگردانند.

تیم کارشناسان و تکنسین های مجرب تعمیر ماکروفر بوتان در مرکز تهران تمامی مشکلات جزئی و یا عمده مایکروفر های بوتان را عیب یابی و برطرف خواهند کرد. تنها کافی است با ما تماس بگیرید.