نمایندگی ها و مراکز معتبر تعمیر ماکروفر بوتان در شمال تهران ، با دارا بودن کادری مجرب و حرفه ای در حوزه تعمیرات ماکروفر بوتان، این امکان را فراهم کرده اند تا سریع‌ترین و بهترین خدمات را با استفاده از قطعات فابریک و دارای گارانتی در شمال تهران بزرگ برای شما مشتریان گرامی ارائه دهند.

اگر در شمال تهران زندگی می کنید و برای تعمیر ماکروفر بوتان خود به کمک نیاز دارید ، کارشناسان با تجربه مرکز تعمیرات ماکروفر های بوتان در مناطق شمالی تهران می توانند در کوتاه‌ترین زمان به شما کمک نمایند تا خرابی و ایراد مایکروفر بوتان شما در هر نقطه از شمال تهران به بهترین نحو برطرف گردد. تنها کافی است با شماره های ما تماس بگیرید.

پاسخگویی مراکز تعمیر ماکروفر بوتان در تمام طول روز فعال بوده و شما می توانید درخواست تعمیرات ماکروفر بوتان خود را ثبت نمایید . پس از دریافت تماس متخصصان ما در اولین زمان ممکن جهت بررسی ، تشخیص و رفع ایراد ماکروفر بوتان با شما تماس خواهند گرفت.

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات
سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های تماس شمال تهران :

 ۸۸۰۴۶۹۹۵ – ۸۸۱۰۹۴۵۴ – ۸۸۳۷۳۷۸۰ – ۸۶۰۱۸۳۷۹

۲۲۷۵۲۳۸۷ – ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۳۷۷۷۹۰ – ۲۲۱۷۵۱۰۸

 ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۴۸۷۲۶۷

 ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۱۷۵۱۰۸ – ۲۲۷۵۲۳۸۷

۸۸۱۰۹۴۵۴ – ۸۶۰۱۸۳۷۹ – ۸۸۶۲۴۸۵۴ – ۸۸۰۴۶۹۹۵

 ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۷۵۲۳۸۷ – ۲۲۸۳۷۹۴۷

 ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۰۹۷۷۱۷

اقدامات مرکز خدمات پس از فروش و تعمیر ماکروفر بوتان در شمال تهران

به محض برقراری تماس مشتری با تیم تعمیرات و در صورت نیاز به مراجعه حضوری تعمیرکار ، مرکز ما خود را موظف می داند تا به منظور جلب رضایت مشتری ، در اسرع وقت ، تعمیرکار با تجربه و متخصص خود را به منزل مشتری اعزام کرده و در صورت امکان انجام تعمیرات در منزل صورت گیرد.

چنانچه تکنسین متخصص پس از بررسی و عیب یابی دستگاه متوجه شود که جهت رفع مشکل به وجود آمده ، ماکروفر بوتان شما به تعویض قطعه نیاز دارد ، مرکز تعمیر ماکروفر بوتان در شمال تهران، به شما این اطمینان را می دهد که از قطعات فابریک و اصلی کمپانی بوتان برای این جایگزینی استفاده می‌کند و در نتیجه ی جایگزینی این قطعات ، افت کیفی برای ماکروفر شما به وجود نیاید.

برای جلب اعتماد و حفظ آرامش و راحتی مشتریان و همشهریان عزیز ساکن مناطق شمالی شهر تهران، ضمن تأکید بر کیفیت بهینه خدمات ارائه شده توسط نیرو های فنی مرکز ، تمامی خدمات و تعمیراتی که توسط متخصصین فنی مراکز تعمیر ماکروفر بوتان در مناطق شمالی تهران انجام می شود، دارای گارانتی خواهد بود.

پس از انجام خدمات توسط تعمیرکاران این مرکز میزان رضایت کاربران از خدمات ارائه شده ، نشان دهنده تلاش کارشناسان ما در راستای ارتقا کیفیت خدمات می باشد .

مشکلات رایج ماکروفر بوتان

مشکلات متعددی ممکن است برای مایکروفر های بوتان به وجود بیاید ؛ اما می توان به چند مورد متداول اشاره کرد:

·       ماکروفر بوتان روشن نمی شود

·       سینی گردان ماکروفر بوتان نمی چرخد

·       صدای غیر نرمال ماکروفر بوتان

·       ماکروفر بوتان گرم نمی‌کند

·       داخل ماکروفر بوتان هنگام کار جرقه می زند

·       نیمی از غذا داخل ماکروفر بوتان گرم و نیمی دیگر سرد است

·       ماکروفر بوتان شروع به کار نمی کند

·       به محض روشن شدن ماکروفر بوتان فیوز منزل می پرد

·       ماکروفر بوتان ارور می ‌دهد

·       از داخل ماکروفر بوی سوختگی می آید

·       بدنه ماکروفر بوتان برق دارد

به منظور دریافت خدمات و ارائه سرویس جهت رفع مشکل های به وجود آمده در مایکروفر های بوتان خود بدون نیاز به جابجایی مایکروفر به تعمیرگاه یا پرداخت هزینه های اضافی دیگر تنها با یک تماس درخواست تعمیر خود را با مرکز تعمیرات ماکروفر بوتان شمال تهران مطرح نموده و در کوتاه‌ ترین زمان ممکن ، پس از انجام هماهنگی ‌های لازم منتظر مراجعه حضوری تعمیرکاران و متخصصان کار بلد و دور دیده مرکز تعمیر ماکروفر بوتان در شمال تهران باشید.

تعمیر ماکروفر بوتان در شمال تهران
تعمیر ماکروفر بوتان در شمال تهران

خدمات مرکز تعمیرات ماکروفر بوتان در شمال تهران

از جمله خدماتی که مرکز ما به مشتریان و کاربران مایکروفرهای بوتان ارائه می نماید می توان به تعمیر و همچنین تعویض برد الکترونیکی مایکروفر های بوتان اشاره کرد . مگنترون مایکروفر بوتان یکی از اعضای اصلی دستگاه می باشد که در صورت بروز مشکل در آن عملکرد دستگاه را دچار اختلال می کند و تعمیرکاران ما کلیه دوره های لازم جهت تعمیر و تعویض این بخش را سپری کرده ‌اند.

گاهی اوقات ممکن است چرخ دنده و علت آن خرابی موتور گردان ماکروفر بوتان باشد. تعویض موتور گردان و تعمیر شفت موتور نیز از دیگر اقداماتی است که کارشناسان ما به منظور انجام آن دوره های لازم را گذرانده‌ اند. قطعات دیگری نیز ممکن است در مایکروفر های بوتان دچار مشکل شوند و نیاز به تعویض یا تعمیر داشته باشند که به آن‌ها اشاره می‌کنیم .

·       تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفر بوتان

·        تعمیر صفحه لمسی مایکروفر بوتان

هر زمان که با یکی از مشکلات معمول در مایکروفر بوتان برخورد کردید با مشاوران ما تماس بگیرید و از راهنمایی و مشاوره رایگان جهت تشخیص مشکل به وجود آمده و برطرف نمودن آن استفاده نمایید.

مرکز تعمیر ماکروفر بوتان در شمال تهران خدماتی با کیفیت و تضمین شده را برای شما به ارمغان می آورد.

چگونه یک مرکز تعمیرات مطمئن برای ماکروفر بوتان انتخاب کنیم

با توجه به گسترش و تعداد زیاد مراکز خدماتی در زمینه تعمیر مایکروفر های بوتان در شمال شهر تهران انتخاب گزینه ای مناسب جهت سپردن تعمیر ماکروفر بوتان به این مرکز کار بسیار دشواری می باشد و شما با بررسی اقدامات انجام شده توسط نمایندگی های مرکز تعمیر ماکروفر بوتان در شمال تهران و همچنین نظارت مستقیم بر پروسه تعمیر و تضمین قطعات مورد نیاز، از ارائه ضمانت نامه برای قطعات تعویضی می توانید اطمینان داشته باشید که کار را به کاردان سپرده اید.

هزینه تعمیر ماکروفر بوتان همواره یکی از سؤالاتی است که ذهن کاربران و مشتریان عزیز را به خود مشغول داشته است. از آنجا که نمی توان برآورد دقیقی از هزینه ها ارائه داد ابتدا باید کارشناس مرکز به صورت دقیق دستگاه را بررسی نموده و پس از تشخیص عیب دستگاه هزینه‌ های حدودی تعمیر یا تعویض قطعه را خدمت مشتری اعلام خواهد نمود و در صورت تمایل و توافق دو طرف مراحل انجام تعمیرات آغاز خواهد شد.

لازم به ذکر است که کلیه هزینه ها در مرکز تعمیر ماکروفر بوتان در شمال تهران قانونی و بر اساس قیمت های ثبت شده توسط اتحادیه می باشد و فاکتور هزینه ها نیز به مشتری تحویل داده خواهد شد؛ بنابراین دیگر هیچ گونه نگرانی نداشته باشید و برای دریافت انواع خدمات سرویس ، تعویض قطعات و یا تعمیر ماکروفر بوتان در شمال تهران با ما تماس بگیرید.