مهم نیست که ماکروفر شما  هنوز گارانتی دارد یا تاریخ آن گذشته است ؛ برای تعمیر ماکروفر دلونگی در غرب تهران با نمایندگی های رسمی ما تماس حاصل فرمائید.

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

۱۶۶۹

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات
سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره های تماس غرب تهران :

 

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ – ۸۸۳۷۳۷۸۰ – ۲۲۰۹۷۷۱۷ – ۲۲۳۷۷۷۹۰

 

 ۴۴۸۴۶۱۱۳ – ۴۴۲۷۹۱۸۶ – ۴۴۶۰۱۰۳۸ – ۴۴۴۰۱۸۱۱

 

مزایای استفاده از تعمیر ماکروفر دلونگی در غرب تهران

 

۱٫        هزینه مناسب تعمیر ماکروفر توسط نمایندگی و تعمیر در محل مورد نظر مشتری

هزینه های تعمیر یا جابجایی مایکروفر و سایر لوازم خانگی یکی از نگرانی های کاربران این محصولات می باشد. در نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی در غرب تهران نهایت تلاش همکاران ما کاهش هزینه های مشتریان عزیز و کاربران مایکروفرهای دلونگی است.

همچنین جابجایی در ترافیک شهر تهران خود معضلی بزرگ برای مشتریان می تواند باشد؛ به همین منظور جهت کاهش هزینه ‌های حمل و نقل و جابجایی دستگاه تمامی تعمیرات در منزل مشتریان مایکروفرهای دلونگی صورت خواهد گرفت و همین امر سبب کاهش هزینه های اضافی نیز خواهد شد.

تمامی مبالغ و هزینه های دریافتی از مشتریان طبق قوانین تصویب شده توسط اتحادیه خواهد بود بنابراین هیچگونه نگرانی در زمینه هزینه های تعمیر ماکروفر دلونگی در غرب تهران نداشته باشید . تنها با یک تماس با ما می توانید اطمینان داشته باشید که خدماتی مناسب و با کیفیت با هزینه‌ های مقرون به صرفه دریافت خواهید کرد .

۲٫        جایگزینی قطعات ماکروفر دلونگی با قطعات اورجینال

در مرکز تعمیر ماکروفر دلونگی در غرب تهران تکنسین های متخصص و آشنا به قطعات و لوازم مایکروفرهای دلونگی ضمن ارائه گارانتی از قطعات فابریک و اصل خود دستگاه استفاده می کنند و در صورت خرابی و بروز مشکل در این قطعات طی مدت زمان ذکر شده در ضمانت نامه مجدداً مشکل به وجود آمده را  برطرف خواهند کرد .

۳٫        تضمین تمامی تعمیرات صورت گرفته توسط تعمیر کاران

همشهریان عزیز ساکن در کلیه مناطق غرب تهران می‌ توانند تنها با یک تماس با نزدیکترین نمایندگی های محل سکونت خود جهت دریافت انواع خدمات سرویس، تعویض قطعات یا تعمیر ماکروفر دلونگی در غرب تهران با ما تماس حاصل فرمایند و اطمینان داشته باشند که در کوتاه ‌ترین زمان ممکن مشاوران و متخصصان ما پاسخگوی آنها خواهند بود.

تمامی پرسنل ما دوره های تخصصی را سپری نموده اند و دانش خود را به روز می کنند. نحوه استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته جهت تعمیر ماکروفر های دلونگی نیز یکی دیگر از خصوصیات تعمیرکاران این شرکت می باشد.

دیگر نگران ترافیک منطقه غرب تهران نباشید ؛ تعمیرکاران ما در اسرع وقت پس از انجام هماهنگی های لازم به محل مورد نظر شما مراجعه خواهند کرد و اقدام به عیب یابی و بررسی مشکل مایکروفر دلونگی شما نموده و تمام اقدامات لازم جهت رفع مشکل را انجام خواهند داد.

مشکلات عمده ای که ممکن است برای مایکروفر دلونگی پیش بیاید

•         مشکلات مربوط به لامپ مگنترون یا اشعه

•         مشکل در ترانس ولتاژ بالا

•         خرابی میکروسوئیچ درب مایکروفر دلونگی

•         خرابی برد الکترونیکی

•         وجود مشکل در تایمر مکانیکی

•         ایراد در قسمت خازن یا دیود مایکروفر دلونگی

•         عدم گردش موتور گردان مایکروفر دلونگی

•         بروز مشکل در المنت های گریل و …

تمامی خدمات در زمینه برطرف نمودن ایراد ها و مشکلات مایکروفر دلونگی در منزل قابل انجام بوده و اگر مشکلی در دستگاه باشد که نیاز به بررسی بیشتر یا انجام تعمیرات دقیق تری در تعمیرگاه باشد قطعه مورد نظر به تعمیرگاه انتقال داده خواهد شد و پس از انجام کارهای مورد نیاز سالم و با کیفیت به شما تحویل داده خواهد شد.

اگرچه مایکروفرهای دلونگی بسیار محبوب و پرکاربرد هستند اما کیفیت بالای این محصولات نیز نمی تواند به دلیل استفاده های بیش از حد یا نادرست از دستگاه تضمینی بر سالم ماندن همیشگی دستگاه باشد.

سرویس و نگهداری درست از مایکروفر های هوشمند و بسیار حساس دلونگی یکی از مسائلی است که می تواند از به وجود آمدن خرابی و مشکل در این وسیله کاربردی جلوگیری نماید اما در صورتی که سرویس به صورت دوره ای و منظم انجام نشود و دستگاه به درستی استفاده نشود ممکن است هر یک از مشکلاتی که به آنها اشاره کردیم برای مایکروفر دلونگی پیش بیاید.

اما ساکنان غرب تهران نباید نگران چنین مشکلاتی باشند چرا که ما در کوتاه ‌ترین زمان ممکن خودمان را به شما می رسانیم و کلیه خدمات تعمیر ماکروفر دلونگی در غرب تهران را پشتیبانی می نماییم فقط کافیست با ما تماس بگیرید.