اکثر ماکروفر های تولیدی توسط کمپانی دلونگی دارای کیفیت بسیار بالایی هستند اما نیاز به تعمیر ماکروفر دلونگی در کرج ممکن است احساس شود و پس از مدتی، کارکرد این دستگاه دچار مشکلاتی شود .

امروزه با افزایش قیمت لوازم الکترونیکی و نوسانات شدید قیمت در بازارهای داخلی ترجیح بسیاری از کاربران ماکروفرهای دلونگی استفاده از خدمات تعمیر مراکز مربوط به تعمیر مایکروفر های دلونگی باشد و پیدا کردن یک مرکز تعمیر خوب یکی از دغدغه های اصلی ساکنین شهر کرج و استان البرز است.

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات
سفارش آنلاین تعمیرات

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظیمیه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارک
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهین ویلا ، شهرک اوج ، دهقان ویلا ،مهر ویلا ،حصارک
حسن آباد

شماره شعبه ١

۳۲۵۴۷۰۰۷

۳۴۴۲۴۷۳۵

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، کیانمهر

شماره شعبه شماره ٢

۳۳۳۰۰۷۷۳

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، کلاک ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پیکان شهر ، منظریه ، شهرک بنفشه ، شهرک وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فردیس ، سرحد آباد ، ساسانی ، مصباح، کرج نو ، کارخانه قند ، میان جاده ، مشکین دشت ، ده کرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
۳۲۲۴۱۱۰۳

۳۲۲۴۱۰۷۳

استفاده از مشاوره رایگان و تعمیرات تخصصی توسط مراکز تعمیر ماکروفر دلونگی از مزایای تماس با مراکز ما می باشد. با توجه به حساس بودن دستگاه ماکروفر دلونگی و پیشرفته بودن آن تعمیر و تعویض قطعات، کار هر کسی نیست و بایستی توسط افرادی انجام شود که دوره های لازم جهت آشنایی با وسایل و قطعات این کالا را گذرانده باشند و قادر باشند تمامی مشکلات و عیوب دستگاه را شناسایی و برطرف نمایند.

نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی در کرج و حومه این شهر ضمن ارائه خدماتی با کیفیت در سریعترین زمان پس از تماس مشتری هزینه های مناسبی را نیز جهت انجام این خدمات دریافت می کنند. یکی از مشکلات هم وطنان عزیزمان در شهر کرج و مناطق حومه این شهر ممکن است جابجایی لوازم خانگی یا الکترونیکی خود به تعمیرگاه ها یا مراکز خدمات پس از فروش برندهای مختلف به شهر تهران باشد. اما دیگر نباید نگران این امر باشید چرا که تمامی خدمات از جمله سرویس، نگهداری، تعمیر یا تعویض قطعات مایکروفرهای دلونگی توسط نمایندگی خدمات تعمیر دلونگی در کرج و در محل سکونت شما انجام خواهد شد و شما می توانید بر روند تعمیر نظارت مستقیم داشته باشید و دغدغه هزینه‌ های مربوط به جابجایی یا حمل و نقل دستگاه را نداشته باشید.

تعمیر ماکروفر دلونگی در غرب تهران
تعمیر ماکروفر دلونگی در غرب تهران

مراحل ارائه خدمات توسط نمایندگی های تعمیر ماکروفر دلونگی در کرج

پس از دریافت اولین تماس از مشتریان و کاربران مایکروفرهای دلونگی در شهر کرج و مناطق اطراف ابتدا کارشناسان ما با ارائه مشاوره رایگان تلفنی اقدام به عیب یابی و بررسی مشکل دستگاه نموده و شما را راهنمایی می کنند تا خودتان مشکل به وجود آمده را برطرف نمایید اما گاهی اوقات نیاز به تعمیر حضوری توسط تکنیسین‌های آشنا به تعمیر مایکروفر های دلونگی وجود دارد.

در این صورت همکاران ما هماهنگی های لازم جهت حضور در محل مورد نظر شما  را انجام خواهند داد و در اولین زمان ممکن به محل سکونت شما مراجعه خواهند کرد. کارشناسان و تعمیرکاران مرکز تعمیر ماکروفر دلونگی در کرج با توجه به تجربه و مهارت بالای خود سریعا عیب دستگاه را پیدا می کنند و هزینه ‌های انجام خدمات را به صورت حدودی برآورد کرده و به مشتری اعلام می کند.

پس از موافقت مشتری انجام تعمیرات لازم یا تعویض قطعه انجام خواهد شد و فاکتور هزینه ها پس از تعمیر، خدمت  مشتری ارائه می شود.

می توانید اطمینان داشته باشید که تعمیرات با کیفیتی بسیار بالا انجام خواهد شد و در صورت نیاز به تعویض قطعه ای در مایکروفر دلونگی کارشناسان و تکنسین های ما از قطعات فابریک مایکروفر دلونگی استفاده نموده و گارانتی این محصول را خدمت شما ارائه خواهند کرد.

چه زمانی نیاز به تعمیر مایکروفر دلونگی وجود دارد؟

گاهی اوقات دمای مایکروفر دلونگی تنظیم نمی شود یا سینی ماکروفر های معمولی یا سولاردم دلونگی نمی چرخد، پخت غذا در مایکروفر دلونگی یکنواخت نیست و یا دستگاه دارای اتصالی برق است، دستگاه خاموش یا روشن نمی شود و شاید درب مایکروفر دلونگی بسته نمی شود و …

اگر یکی از مشکلات را در مایکروفر دلونگی خود مشاهده کردید و نیاز به تعمیر آن داشتید می توانید از مشاورین ما در مرکز تعمیر ماکروفر دلونگی در کرج درخواست کمک کنید. نیاز نیست  زمان زیادی را صرف پیدا کردن تعمیرگاه های مجاز در شهر کرج نمایید چرا که ما همواره در تمام ایام هفته آماده خدمت رسانی به هم وطنان عزیز خود جهت تعمیر ماکروفر دلونگی در کرج و حومه این شهر می باشیم.