1669 پشتیبانی سریع
ماکروفر

ماکروفر نئوشف ال جی مدل MG48

267 بازدید
ماکروفر نئوشف ال جی مدل MG48

ماکروفر نئوشف ال جی مدل MG48 با داشتن سه رنگ مختلف سفید، مشکی و سیلور به خوبی می تواند با هر نوع چیدمان در آشپزخانه هماهنگ شود. اینورتر هوشمند به کار رفته در این ماکروفر با کنترل دقیق و قدرتمند دما یک پخت و پز سریع، به صرفه و کاملا پخته را برای شما فراهم می کند.

ویژگی های ماکروفر نئوشف ال جی MG48

–       به دلیل فناوری اینورتر فرآیند انتقال گرما در ماکروفر نئوشف ال جی مدل MG48 به صورت کاملا یکنواخت انجام می شود. از این و هیچ قسمتی از غذا خام یا سرد باقی نمی ماند.

–       یخ زدایی یکنواخت نیز یکی دیگر از ویژگی ها بارز این مدل می باشد. زیرا مشکل بسیاری از ماکروفرها آن است که یخ قسمت هایی آنقدر باز می شود که گوشت یا هر ماده دیگر تغییر شکل می دهد در حالی برخی از قسمت ها هنوز یخی هستند.

–       توان بالای ۱۲۰۰ وات در ماکروفر MG48 به سرآشپز کمک می کند بهترین غذاها را در کوتاهترین زمان ممکن تهیه کند.

–       برنامه برشته و سرخ کردن سالم به شما کمک می کند سیب زمینی سرخ کرده ترد و یا یک استیک خوشمزه را بدون هیچ روغنی طبخ کنید.

–       استفاده از هیتر نوری ذغالی در ماکروفر MG48 طعم خاطره انگیز پخت بر روی ذغال با همان کیفیت و یکدستی را برای شما تداعی می کند.

–       با استفاده از نئوشف MG48 می توانید انواع غذاهای بین الملیی مانند پیتزا، گراتن و … را درست کنید. حتی تهیه ماست نیز با این دستگاه امکان پذیر است.

–       گریل کردن با بهترین شکل ممکن از دیگر ویژگی های نئوشف MG48 می باشد. کباب هایی بی نظیر که بیرونی برشته و درونی نرم و پخته دارند.

–       تکنولوژی Easy Clean با ۹۹٫۹۹ درصد خاصیت آنتی باکتریال در روکش داخلی تمیزی و سلامتی هرچه بیشتر را به شما هدیه می دهد.

برچسب‌ها

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

نام شما *
ایمیل شما *

 1669